Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tatuaż

~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:15
~klucz-nick napisał(a): gdybyś zrobiła tatu dla siebie to byłby na czole,a nie na dupie :P kiedyś jak byłem piękny i młody teraz jestem tylko piękny,spotkałem na swojej drodze życia piękną mądrą i zgrabną dziewczynę(tzw kandydatkę na kucharkę sprzątaczkę i na sex)wszystko układało się pomyślnie do momentu kiedy nadszedł ten wspaniały moment kiedy to rozbiera się dziewczynę w celu konsumpcji seksualnej i co widzę tatu na ramieniu ,pytam co to?,odp tatuaż,a po co?odp nie wiem-no chciałam,pytam a tatuaż cię chciał?nie wiem nie pytałam go,no i tu kończy się ta miła i przepiękna historia o wielkiej miłości którą rozerwał bezmyślny tatu,po kilku latach puka ktoś do dżwi,otwieram a tu moja była ukochana uchyla sweterek i pokazuje gołe ramię bez tatu,mówi to dla ciebie,i po chwili słyszę głos dochodzący z d pokoju ,kochanie kto to?ja odp nikt listonoszka pomyliła dzwi.i to zdarzyło się na prawdę,od tamtej pory znienawidziłem wszystkich obrazkowych,moja ż nie ma tatu moje kinder nie ma tatu,
a ja mam ;)

Stary zmień psychiatre ,bo ten cie robi cały czas w balona..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:21
~ napisał(a): Klucznik jesteś typowym idiotą.!!! Sam piszesz ,że tylko słabi ludzie się tatuują.A jak ci się zadaje pytanie co cię interesują czyjeś tatuaże,to wyzywasz ludzi od analfabetów i grasz wariata ,że ty czegoś takiego nie piszesz,albo ,że cie nie interesują czyjeś obrazki.Przecież nikt za ciebie tych postów nie pisze więc nie rób z siebie większego idioty niż jesteś.Jak cie nie które sprawy w życiu przerastają ,to nie podejmuj się ,bo komptomitujesz się zupełnie nie potrzebnie.A jak tak bardzo chcesz się wpie...lać w czyjeś życie ,to lepiej nakarm kogoś głodnego lub opłać potrzebującym rachunki,a wtedy pogadamy. !! !! !!
nie oceniaj nikogo nim go nie poznasz,nie można poznać kogoś po kilku miernych wpisach,a przede wszyskim to nie wyzywaj mnie od idiotów bo gdybyśmy razem robili badania to najprawdopodobniej wypadłabyś gorzej ponieważ mam b wysokie iq,skoro nie nadążasz za moimi postami,a i trzymaj się tematu twoja ocena innych użytkowników nikogo nie interesuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:26
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): gdybyś zrobiła tatu dla siebie to byłby na czole,a nie na dupie :P kiedyś jak byłem piękny i młody teraz jestem tylko piękny,spotkałem na swojej drodze życia piękną mądrą i zgrabną dziewczynę(tzw kandydatkę na kucharkę sprzątaczkę i na sex)wszystko układało się pomyślnie do momentu kiedy nadszedł ten wspaniały moment kiedy to rozbiera się dziewczynę w celu konsumpcji seksualnej i co widzę tatu na ramieniu ,pytam co to?,odp tatuaż,a po co?odp nie wiem-no chciałam,pytam a tatuaż cię chciał?nie wiem nie pytałam go,no i tu kończy się ta miła i przepiękna historia o wielkiej miłości którą rozerwał bezmyślny tatu,po kilku latach puka ktoś do dżwi,otwieram a tu moja była ukochana uchyla sweterek i pokazuje gołe ramię bez tatu,mówi to dla ciebie,i po chwili słyszę głos dochodzący z d pokoju ,kochanie kto to?ja odp nikt listonoszka pomyliła dzwi.i to zdarzyło się na prawdę,od tamtej pory znienawidziłem wszystkich obrazkowych,moja ż nie ma tatu moje kinder nie ma tatu,
a ja mam ;)

Stary zmień psychiatre ,bo ten cie robi cały czas w balona..
jak można coś zmienić jak się tego czegoś nie posiada,i kto tu kogo potrzebuje? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
15 listopada 2015r. o 12:40
~klucz-nick napisał(a):
nie oceniaj nikogo nim go nie poznasz

A Ty już oceniłeś kilkukrotnie ludzi posiadających tatuaże. A nie znasz wszystkich. Człowieku, skończ, nie pogrążaj się więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:45
k1p napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
nie oceniaj nikogo nim go nie poznasz

A Ty już oceniłeś kilkukrotnie ludzi posiadających tatuaże. A nie znasz wszystkich. Człowieku, skończ, nie pogrążaj się więcej.
następny obrońca ruchomych bochomazów,dobra spadam na browara,miłego tapetowania.małe ludki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
15 listopada 2015r. o 13:10
W którym słowie bronię lub oskarżam kogokolwiek? Nie masz konkretnych argumentów, to sobie coś tam dopowiesz, nadinterpretujesz i wychodzi wypowiedź "ni przypiąć ni przyłatać". Pisanie dla samego pisania mija się z celem, zabiera Ci czas i energię. Zastanów się, czy warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 13:21
k1p napisał(a): W którym słowie bronię lub oskarżam kogokolwiek? Nie masz konkretnych argumentów, to sobie coś tam dopowiesz, nadinterpretujesz i wychodzi wypowiedź "ni przypiąć ni przyłatać". Pisanie dla samego pisania mija się z celem, zabiera Ci czas i energię. Zastanów się, czy warto.
Nie widzisz ,że to typowy dziwny czlowiek .!!! Najpierw pisze o ludziach co o nich myśli bacząc na ich tatuaże,później temu zaprzecza.Pisze różne herezje oceniając ludzi po tatuażach ,a na koniec pisze ,żeby go nie oceniać jak go się nie zna.?? Nie to przecież typowy ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2015r. o 13:39
~ napisał(a):
k1p napisał(a): W którym słowie bronię lub oskarżam kogokolwiek? Nie masz konkretnych argumentów, to sobie coś tam dopowiesz, nadinterpretujesz i wychodzi wypowiedź "ni przypiąć ni przyłatać". Pisanie dla samego pisania mija się z celem, zabiera Ci czas i energię. Zastanów się, czy warto.
Nie widzisz ,że to typowy dziwny czlowiek .!!! Najpierw pisze o ludziach co o nich myśli bacząc na ich tatuaże,później temu zaprzecza.Pisze różne herezje oceniając ludzi po tatuażach ,a na koniec pisze ,żeby go nie oceniać jak go się nie zna.?? Nie to przecież typowy ...
... to by pół tego nie napisał,zastanów się jakim trzeba być inteligentnym żeby tak manipulować,i nie próbuj mnie sprowadzać do swojego niskiego poziomu :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.