Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Tatuaż

~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2015r. o 10:52
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): tylko słabi psychicznie się tatułują aby pokazać światu swoją głupotę,bo w inny sposób nie mogą jej uwidocznić. :P


A co cie obchodzą czyjeś dziary..widać ,że masz zlasowany garnuszek..
tak masz śWiętą racje,ale nie mam tatu,nie okazuje swojej słabości malunkiem na pod skórnym,zapytaj żywy obrazek po co zrobił obrazek 90% z nich obrazków nie potrafi odpowiedzieć bo iloraz sięga dna,porozmawiaj z psychologiem co myśli o żywych obrazkach to zmienisz zdanie.miałem kiedyś rzutnik obrazkowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 11:31
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): tylko słabi psychicznie się tatułują aby pokazać światu swoją głupotę,bo w inny sposób nie mogą jej uwidocznić. :P


A co cie obchodzą czyjeś dziary..widać ,że masz zlasowany garnuszek..
tak masz śWiętą racje,ale nie mam tatu,nie okazuje swojej słabości malunkiem na pod skórnym,zapytaj żywy obrazek po co zrobił obrazek 90% z nich obrazków nie potrafi odpowiedzieć bo iloraz sięga dna,porozmawiaj z psychologiem co myśli o żywych obrazkach to zmienisz zdanie.miałem kiedyś rzutnik obrazkowy.


Ale nadal pytam co cię obchodzi czyjś tatuaż.. ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 11:32
~tatuaż napisał(a): Zapraszam na Starzyńskiego do Gutka



Kolega
gutek ma ceny z kosmosu.. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2015r. o 11:39
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): tylko słabi psychicznie się tatułują aby pokazać światu swoją głupotę,bo w inny sposób nie mogą jej uwidocznić. :P


A co cie obchodzą czyjeś dziary..widać ,że masz zlasowany garnuszek..
tak masz śWiętą racje,ale nie mam tatu,nie okazuje swojej słabości malunkiem na pod skórnym,zapytaj żywy obrazek po co zrobił obrazek 90% z nich obrazków nie potrafi odpowiedzieć bo iloraz sięga dna,porozmawiaj z psychologiem co myśli o żywych obrazkach to zmienisz zdanie.miałem kiedyś rzutnik obrazkowy.


Ale nadal pytam co cię obchodzi czyjś tatuaż.. ?? ??
a gdzie tu jest napisane że mnie obchodzi jakiś obrazek?czytaj ze zrozumieniem,analfabetyzm jest wśród nas,miernota zawsze stanie po stronie nizinnej patologi rysunkowej.musze zakończyć tę polemizacje bo moje argumenty nie docierają do normalnie myślących,powodzenia,wieloo obrazkowa masakra rysunkowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
15 listopada 2015r. o 11:53
Ci którzy piszą ze ludzie robią tatuaż dla kogoś by pokazać światu coś tam mają nieźle nakupczyne,mam tatuaż na ręku którego nie widać w całości i jak ktoś mówi co tam masz,pokaz cały a co oznacza szlak mnie trafia. To nie jest pokaz tatuażu zrobiłam go dla siebie i nie muszę nikomu się tłumaczyć ani go pokazywać. Zrobiłam tatoo dla siebie w jakimś ważnym momencie życia i tyle. Jeśli nie chcesz nie rób ja nie wyzywam ani nie oceniam bo ty nie masz tatuażu. Nikt nikogo nie zmusza do niczego i twoja opinia nie interesuje kogoś kto tatuaż ma bądź chce sobie zrobić.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:07
Klucznik jesteś typowym idiotą.!!! Sam piszesz ,że tylko słabi ludzie się tatuują.A jak ci się zadaje pytanie co cię interesują czyjeś tatuaże,to wyzywasz ludzi od analfabetów i grasz wariata ,że ty czegoś takiego nie piszesz,albo ,że cie nie interesują czyjeś obrazki.Przecież nikt za ciebie tych postów nie pisze więc nie rób z siebie większego idioty niż jesteś.Jak cie nie które sprawy w życiu przerastają ,to nie podejmuj się ,bo komptomitujesz się zupełnie nie potrzebnie.A jak tak bardzo chcesz się wpie...lać w czyjeś życie ,to lepiej nakarm kogoś głodnego lub opłać potrzebującym rachunki,a wtedy pogadamy. !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:10
gdybyś zrobiła tatu dla siebie to byłby na czole,a nie na dupie :P kiedyś jak byłem piękny i młody teraz jestem tylko piękny,spotkałem na swojej drodze życia piękną mądrą i zgrabną dziewczynę(tzw kandydatkę na kucharkę sprzątaczkę i na sex)wszystko układało się pomyślnie do momentu kiedy nadszedł ten wspaniały moment kiedy to rozbiera się dziewczynę w celu konsumpcji seksualnej i co widzę tatu na ramieniu ,pytam co to?,odp tatuaż,a po co?odp nie wiem-no chciałam,pytam a tatuaż cię chciał?nie wiem nie pytałam go,no i tu kończy się ta miła i przepiękna historia o wielkiej miłości którą rozerwał bezmyślny tatu,po kilku latach puka ktoś do dżwi,otwieram a tu moja była ukochana uchyla sweterek i pokazuje gołe ramię bez tatu,mówi to dla ciebie,i po chwili słyszę głos dochodzący z d pokoju ,kochanie kto to?ja odp nikt listonoszka pomyliła dzwi.i to zdarzyło się na prawdę,od tamtej pory znienawidziłem wszystkich obrazkowych,moja ż nie ma tatu moje kinder nie ma tatu,a ja mam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 12:11
~ napisał(a): Klucznik jesteś typowym idiotą.!!! Sam piszesz ,że tylko słabi ludzie się tatuują.A jak ci się zadaje pytanie co cię interesują czyjeś tatuaże,to wyzywasz ludzi od analfabetów i grasz wariata ,że ty czegoś takiego nie piszesz,albo ,że cie nie interesują czyjeś obrazki.Przecież nikt za ciebie tych postów nie pisze więc nie rób z siebie większego idioty niż jesteś.Jak cie nie które sprawy w życiu przerastają ,to nie podejmuj się ,bo komptomitujesz się zupełnie nie potrzebnie.A jak tak bardzo chcesz się wpie...lać w czyjeś życie ,to lepiej nakarm kogoś głodnego lub opłać potrzebującym rachunki,a wtedy pogadamy. !! !! !!



~klucz-nick napisał(a):
tylko słabi psychicznie się tatułują aby pokazać światu swoją głupotę,bo w inny sposób nie mogą jej uwidocznić. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza