Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bednarek? Czysta energia!
~M niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 11:04
artwild2 napisał(a): gimbusy do nauki bo rok szkolny sie zbliza!!!Dopisane 22.08.2015r. o godz. 10:17:
~M napisał(a):
artwild2 napisał(a): gimbusy do nauki bo rok szkolny sie zbliza!!!


Sory bardzo szkole już dawno skończyłam


a którą podstawówke dwójke, może czwórke? :)Dopisane 22.08.2015r. o godz. 10:23:
~M napisał(a):
artwild2 napisał(a): gimbusy do nauki bo rok szkolny sie zbliza!!!


Sory bardzo szkole już dawno skończyłam


a którą podstawówke dwójke, może czwórke? :)


Podstawówka już była gimnazjum też już było zawodówka też już była...
Wgl co się będe tu tłumaczyc komuś.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmm niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 11:04
A ja uważam ,że było słabo. Nie wiem czy to kwestia nagłośnienia? Dla mnie właśnie brakowało energii. Ziewałam! Mam porównanie,bo byłam na jego koncercie w Polkowicach. Tam była energia. Tu czegoś brakowało. A i dobrze zrobił,ze utwor " takie chwile jak te" zaśpiewał na końcu ,bo wiele osób tylko na to czekało. Gdyby nie ten chwyt to by sie masa ludzi zawinela prędzej! Szkoda..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 11:11
~hmm napisał(a): A ja uważam ,że było słabo. Nie wiem czy to kwestia nagłośnienia? Dla mnie właśnie brakowało energii. Ziewałam! Mam porównanie,bo byłam na jego koncercie w Polkowicach. Tam była energia. Tu czegoś brakowało. A i dobrze zrobił,ze utwor " takie chwile jak te" zaśpiewał na końcu ,bo wiele osób tylko na to czekało. Gdyby nie ten chwyt to by sie masa ludzi zawinela prędzej! Szkoda..


Każdy szybciej zwiewal za scene..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aida niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 12:29
Popieram naglosnienie do bani na Łukasiewicz lepiej i wyraźniej bylo słychać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4924
#artwild2 nieaktywny
22 sierpnia 2015r. o 12:44
~M napisał(a):
artwild2 napisał(a): gimbusy do nauki bo rok szkolny sie zbliza!!!


Sory bardzo szkole już dawno skończyłam


a którą podstawówke dwójke, może czwórke? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 12:57
Farben Lehre powinni być jako gwiazda wieczoru... Dali zdecydowanie lepszy koncert jak Bednarek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mańki maniek niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 13:19
~ napisał(a): Farben Lehre powinni być jako gwiazda wieczoru... Dali zdecydowanie lepszy koncert jak Bednarek.

oj naiwny... w tym biznesie już dawno nie chodzi o to kto jest jest lepszy tylko kogo woli szara masa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 20:50
a mnie się podobało :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza