Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uchodźcy w naszym mieście

~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:05
i zrozumcie ze to nie sa emigranci, to sa uciekinierzy, wielka roznica.
To jest kryzys humanitarny naszej (Waszej moze bo jestem troszke starsza) generacji i za to Was beda osadzac w ksiazkach historycznych i o tym pisac. Tak jak pisali o Nazistach czy Czerwonej Armii.
Mam nadzieje ze przez to nie bedzieciee musieli przechodic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:08
~TOjsienka napisał(a):
~ napisał(a):
~TOjsienka napisał(a): Pitolisz?Widocznie przyciasne rurki nosisz i Ci jajka ścisnęło...teraz turlaj dropsa w wannie padalcu to może Ci przynajmniej moc w płucach powróci :]


Dla ciebie przyturlam. Moc mi wróci, ale żeby ciebie nie rozsadziła
Trafiony zatopiony...batuta do kolan i jeszcze mi tu grozi rozsadzeniem...czyli kto? Weź Ty może idź i jakieś WTC z klocków zbuduj to szkoda nie będzie a koledzy będą mieli przynajmniej jakieś zajęcie pomiędzy staniem w kolejce po socjal. :]


Grożę? Ejże, proponuję. Problemy z rozróżnianiem kontekstu? :) Ale słoneczko jak chcesz zbuduje coś dla ciebie :D. Zagroda dla krów będzie ok? :D Pobawisz się, podoisz inwentarz i w ogóle będziesz miała gdzie spędzać wolny czas :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 września 2015r. o 21:09
~ napisał(a): ...
Wiec naprawde nie mowcie mi ze wiecie o czym mowicie bo bylam i widzialam.
Dziekujcie Bogu ze mieszkacie w Polsce.


A jak myślisz , Droga Magdo ... vel Anonimie , czyją własnością są światowe ścierwomedia ? Sądzisz , że to jest zwyczajna rywalizacja o palmę pierwszeństwa w oglądalności ? Bo jeśli tak , to już nie mamy o czym dyskutować. Jeśli nie , to zwróć proszę uwagę na postać pana Mordocha ... Wujek Gogle od ręki pokarze Ci setki slajdów . Jeśli w tej twarzy nie znajdziesz żydowskich rysów , toś głupi ... głupia muzułmanko. Jak słusznie Kolega Ksenofob zauważył ... " Tee" , bo nie wiem jak się mam do Ciebie zwracać , Droga Muzułmanko ? Czy Drogi Muzułmaninie ?

Osobiście to ja dziękuję , również Twojemu Stwórcy za to , że mieszkam w Polsce . W Syrii duchota i Mossad. W Polsce też Mossad działa , ale sarinem nie truje. Zawsze to jakiś plus :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
23 września 2015r. o 21:12
~ napisał(a):
To jest kryzys humanitarny naszej (Waszej moze bo jestem troszke starsza) generacji i za to Was beda osadzac w ksiazkach historycznych i o tym pisac. Tak jak pisali o Nazistach czy Czerwonej Armii.


A kto napisze książkę historyczną? Eurogeje czy muzEUmany jak normalnych ludzi już nie będzie?

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:20
majetnyStef napisał(a):
~ napisał(a):
To jest kryzys humanitarny naszej (Waszej moze bo jestem troszke starsza) generacji i za to Was beda osadzac w ksiazkach historycznych i o tym pisac. Tak jak pisali o Nazistach czy Czerwonej Armii.


A kto napisze książkę historyczną? Eurogeje czy muzEUmany jak normalnych ludzi już nie będzie?


Zawsze ty możesz coś napisać i zakopać ku pamięci wieków. Archeolodzy to odkryją i staniesz się w końcu sławny!! :D:D:D Marzenia się w końcu spełnią! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:22
Tak w ogole Magda i anonim to nie ta sama osobe, pracuje z uchodzcami i niestety mamy jeden komputer.
Muzulmanka nie jestem ale bardzo mnie cieszy to jak Was wszytkich ...e z Boleslawca wiesniackiego nakrecam. Bo po raz setny mowie... ja z tymi ludzi pracowalam. Wy ich nigdy w zyciu na oczy nie widzieliscie. Nie wyksztalceni, ograniczeni ignoranci hipokryci. Bez ludzkiego wspolczucia.
Jestescie zalosni i typowi Polacy Buracy.
I mozecie mnie wyzywac od Muzulmanek dlatego ze mam inna opinie od Was...? Mam kolezanki Polki ktore sa Muzulmankami np to tez oznacza ze sa terrorystami?
Znam Arabow ktorzy sa Chrzescijaninami to tez sa terrorytami tylko dlatego ze pochodza z krajow Arabskich?
Jaak ktos sie urodzil glupi to umrze glupi.
Widac ze cale miasto szybko umrze smiercia naturnlna z wlasnej glupoty.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
23 września 2015r. o 21:28
~ napisał(a): Tak w ogole Magda i anonim to nie ta sama osobe, pracuje z uchodzcami i niestety mamy jeden komputer.
Muzulmanka nie jestem ale bardzo mnie cieszy to jak Was wszytkich ...e z Boleslawca wiesniackiego nakrecam.
Widac ze cale miasto szybko umrze smiercia naturnlna z wlasnej glupoty.


Czy pozwolisz muzEUmanom mieszkać we wsi między de bilami?
To się nie godzi.
Wyślij ich do roboty i kup sobie drugi komputer. Nie oczekuj że de bile ze wsi ci go podarują i będziesz ich obrażać już z dwóch komputerów.


Dopisane 23.09.2015r. o godz. 21:28:

Ale doceniam to ,że przyznałaś się ,że sztuczny tłum z kolegami robisz na forum

Zastosowana autokorekta


jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 21:37
~ napisał(a): Tak w ogole Magda i anonim to nie ta sama osobe, pracuje z uchodzcami i niestety mamy jeden komputer.
Muzulmanka nie jestem ale bardzo mnie cieszy to jak Was wszytkich ...e z Boleslawca wiesniackiego nakrecam. Bo po raz setny mowie... ja z tymi ludzi pracowalam. Wy ich nigdy w zyciu na oczy nie widzieliscie. Nie wyksztalceni, ograniczeni ignoranci hipokryci. Bez ludzkiego wspolczucia.
Jestescie zalosni i typowi Polacy Buracy.
I mozecie mnie wyzywac od Muzulmanek dlatego ze mam inna opinie od Was...? Mam kolezanki Polki ktore sa Muzulmankami np to tez oznacza ze sa terrorystami?
Znam Arabow ktorzy sa Chrzescijaninami to tez sa terrorytami tylko dlatego ze pochodza z krajow Arabskich?
Jaak ktos sie urodzil glupi to umrze glupi.
Widac ze cale miasto szybko umrze smiercia naturnlna z wlasnej glupoty.


p.i.e.r.d.o.l.e ciebie muslimska ściero i cały twój muslimski świat. zero tolerancji dla islamu bo to religia po Kocham Bolec.Info ców i fanatycznych psychopatów. Wszyscy powinniście stanąć pod ścianą i kula w łeb!
Przybywajcie do Polski to godziny wasze będą policzone . Islamskie bagno nigdy nie bedzie dominować w naszym kraju a imigranci wypier.d.a.l.ać do Arabii Saudyskiej. Tam was tez w sumie nie chca bo wiedza ze jestescie de.b.i.le ,nieroby i brudasy .Won!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.