Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uchodźcy w naszym mieście

120
#adi nieaktywny
23 września 2015r. o 21:50
~ napisał(a): i zrozumcie ze to nie sa emigranci, to sa uciekinierzy, wielka roznica.
To jest kryzys humanitarny naszej (Waszej moze bo jestem troszke starsza) generacji i za to Was beda osadzac w ksiazkach historycznych i o tym pisac. Tak jak pisali o Nazistach czy Czerwonej Armii.
Mam nadzieje ze przez to nie bedzieciee musieli przechodic.


Polacy już przez to przechodzili sprawdź info o obozach polskich uchodźców w Afryce. Jest tylko jedna mała różnica...
Wiesz kto był w tych obozach?
Kobiety, dzieci starsi ludzie i młode dziewczyny. Mężczyźni i młode chłystki walczyli na wojnie
Tam o przeżycie na wojnie walczą kobiety i dzieci, a ich mężczyźni emigrują do Niemiec...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
23 września 2015r. o 21:55
adi napisał(a):
Tam o przeżycie na wojnie walczą kobiety i dzieci, a ich mężczyźni emigrują do Niemiec...


To nie tak. Tam ich żony służą bojownikom islamskim bo takie mają prawo że musi oddać żonę temu walczącemu.
Reszta nie mając co robić (płodzić) idzie sobie do Europy.
Przecież gdyby wszystkie byłyby tam w stanie błogosławionym to bojownicy musieliby obracać ciężarne, a taka jest nieczysta i musi mieszkać poza obozem.

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
23 września 2015r. o 22:11
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Tak w ogole Magda i anonim to nie ta sama osobe, pracuje z uchodzcami i niestety mamy jeden komputer.
Muzulmanka nie jestem ale bardzo mnie cieszy to jak Was wszytkich ...e z Boleslawca wiesniackiego nakrecam. Bo po raz setny mowie... ja z tymi ludzi pracowalam. Wy ich nigdy w zyciu na oczy nie widzieliscie. Nie wyksztalceni, ograniczeni ignoranci hipokryci. Bez ludzkiego wspolczucia.
Jestescie zalosni i typowi Polacy Buracy.
I mozecie mnie wyzywac od Muzulmanek dlatego ze mam inna opinie od Was...? Mam kolezanki Polki ktore sa Muzulmankami np to tez oznacza ze sa terrorystami?
Znam Arabow ktorzy sa Chrzescijaninami to tez sa terrorytami tylko dlatego ze pochodza z krajow Arabskich?
Jaak ktos sie urodzil glupi to umrze glupi.
Widac ze cale miasto szybko umrze smiercia naturnlna z wlasnej glupoty.


p.i.e.r.d.o.l.e ciebie muslimska ściero i cały twój muslimski świat. zero tolerancji dla islamu bo to religia po Kocham Bolec.Info ców i fanatycznych psychopatów. Wszyscy powinniście stanąć pod ścianą i kula w łeb!
Przybywajcie do Polski to godziny wasze będą policzone . Islamskie bagno nigdy nie bedzie dominować w naszym kraju a imigranci wypier.d.a.l.ać do Arabii Saudyskiej. Tam was tez w sumie nie chca bo wiedza ze jestescie de.b.i.le ,nieroby i brudasy .Won!



uuuu, komuś nerwy puściły. Ciekawe, czy moczu też nie utrzymał :D:D:D
A ja się zastanawiam czy tylko to popuścisz jak będą Ci gardziel maczetą podcinać czy to drugie też?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:26
Ciekawa jestem gdyby Wam ktos zaoferowal mozliwosc wyjazdu do USA jutro byscie powiedzieli ze nie. I wypowiadacie sie niektorzy na temat tego kraju tak jak sie wypowiadacie o Muzulmaninach ale nigdy w Stanach nie byliscie.
Po prostu jest Wam szkoda ze mieszkacie w zacofanym kraju ktory nie daje Wam mozliwosci. I swoja nienawisc uzywacie wobec innych ludzi.
Wobec kadzego w zasadzie zauwazylam ktory nie pochodzi z waszego malo miasteczkowego kultu.
Bo nie macie tzw way out.
Nie macie przyszlosci, nie macie wiary w lepsze zycie.
Gdybyscie szkole skonczyli to moze jeszcze byscie wyjechali.
Ale potraficie tylko przeklinac i ublizac.
I moze to was boli ze nikt na swiecie Was nie chce.
Urodziliscie sie w Boleslawcu, umrzecie w Boleslawcu i caly wileki piekny przyjazny tolerancyjncy swiat Was ominie.
Praca goni i czeka. Wiec pozdrawiam i dzikueje wszystkim za rozmowe.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:32
Twoich pierdół nie da się czytać .to już nie v kolumna to cos gorsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:41
"... Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;...Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili...(Mt 25,31-46)".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
23 września 2015r. o 22:49
~ napisał(a):
Po prostu jest Wam szkoda ze mieszkacie w zacofanym kraju ktory nie daje Wam mozliwosci. I swoja nienawisc uzywacie wobec innych ludzi.


No więc dlaczego chcesz sprowadzać swoich kolegów do zacofanego kraju?
Jeżeli oni są lepsi od nas to dlaczego uciekają do nas a nie do innych arabskich krajów bez wojny?
Chcesz powiedzieć że ci niby wykształceni muzułmanie uciekają z arabowa bo tamten daje im możliwości rozwoju?

Powiem ci dlaczego nie uciekają do innych arabskich krajów - bo tam jest kultura plemienna i inny muzułmanin jest wrogiem dla innego muzułmanina.
Jeżeli taki nie chce uciekać do swojego brata muzułmanina bo go nie kocha i tamten nie kocha jego to dlaczego sądzisz że jeżeli ten co nie kocha innego muzułmanina pokocha chrześcijanina lub ateistę?
Mają też innego brata, dalszego i trochę mądrzejszego od nich, czyli żyda ale do niego też nie chcą uciekać.

No i kto tu ma zacofane myślenie?
Samo rozmnażanie się dla rozmnażania, jak to ma u muzułmanów to nie jest zacofane myślenie?
A zostawianie żon z dziećmi w kraju gdzie jest wojna (a może jej nie ma jak tam zostają) to nie jest zacofane myślenie?
A czy jechanie do Niemiec bo tam są wysokie zasiłki to nie jest zacofane myślenie?
Czy to nie wykorzystywanie innego pracującego człowieka?

A czy człowiek który wie (ty) że to zacofańce i mimo to chce ich tu sprowadzić na szkodę tubylców nie jest jeszcze bardziej zacofany niż oni?


Dopisane 23.09.2015r. o godz. 22:49:

~ napisał(a): "... Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;...Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili...(Mt 25,31-46)".


Byłem głodnym Polakiem i nie daliście mi jeść, byłem chory to nie przyjęliście mnie do szpitala, nie miałem pieniędzy to mi ich w MOPSIE nie daliście, nie miałem roboty to mnie nie przyjęliście, nie miałem z czego oddać to nasłaliście komornika z policją.
Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych ,Mnieście uczynili.

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xenofobia niezalogowany
23 września 2015r. o 22:51
~ napisał(a): Ciekawa jestem gdyby Wam ktos zaoferowal mozliwosc wyjazdu do USA jutro byscie powiedzieli ze nie. I wypowiadacie sie niektorzy na temat tego kraju tak jak sie wypowiadacie o Muzulmaninach ale nigdy w Stanach nie byliscie.
Po prostu jest Wam szkoda ze mieszkacie w zacofanym kraju ktory nie daje Wam mozliwosci. I swoja nienawisc uzywacie wobec innych ludzi.
Wobec kadzego w zasadzie zauwazylam ktory nie pochodzi z waszego malo miasteczkowego kultu.
Bo nie macie tzw way out.
Nie macie przyszlosci, nie macie wiary w lepsze zycie.
Gdybyscie szkole skonczyli to moze jeszcze byscie wyjechali.
Ale potraficie tylko przeklinac i ublizac.
I moze to was boli ze nikt na swiecie Was nie chce.
Urodziliscie sie w Boleslawcu, umrzecie w Boleslawcu i caly wileki piekny przyjazny tolerancyjncy swiat Was ominie.
Praca goni i czeka. Wiec pozdrawiam i dzikueje wszystkim za rozmowe.





I bardzo dobrze :D żegnaj Gienia świat się zmienia :] Czytać już nie można tych twoich opowieści dziwnej treści. Rzucasz się jacy my ciemni a ty wielce światła i obyta i wykształcona. Dla ciebie moge być nikim i mam to.... no wiesz w tyle :] Jesli masz taką wolę i uwielbiasz przebywać między banda zboczeńców proooszę bardzo.
Powiem ci taka jedną rzecz . Twoje przechwałki gdzie to byłaś i co widziałaś sa niczym i całe g.... mnie to obchodzi wolę takiego pijaka spod sklepu posłuchac niż twojej pogardy wobec innych ludzi . Wydaje ci się że posiadłaś mądrość bo jesteś wykształcona i gdzieś tam pojeździłaś po świecie a innych uważasz za ...i nie myślących! , jednak mądrości nie nabywa się poprzez zdobywanie lepszego wykształcenia . Można być wykształconym idiotą i chamem i zwykłym głupcem. Można również byc prostym człowiekiem bez wykształcenia ale posiadac mądrość życiową. Ale co ty o tym wiesz" dziewczynko bez zęba na przedzie" :D to moja dedykacja dla ciebie ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza