Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uchodźcy w naszym mieście

~ niezalogowany
23 września 2015r. o 22:56
Nie chodzi o to ze macie brac i utrzymywac tylko Ci ludzie uciekaja przed bombami przed ISIS. I drogi majetny stefanie... jest ich 1.2mln w Libanie i 1.8 mln w Turcji wiec mysle ze pare studentow na Waszyh uniwersytetach nie zaszkodzi Wam.
Nie moga uciekac do innych krajow arabskich bo w IRAKU, afgnaistnaie, Syrii toczy sie wojna. Wiec uciekaja do Europy bo chyba na pontoniena da sie sprzeplynac do Australli z kraju ktory lezy nad morzem srodziemnym.
Dalej nie pojmujecie ze tam jest wojna, muzulmanie uciekaja wlasnie przed terroryzmem ISIS!
Bo to jest ta skrajnosc niestety ktora zabija wystkich ktorzy im stana na drodze.
Strata czasu po prostu dystkutowac z Wami.
Ci co maja troche rozumu w glowie nie pisa glupot tutaj.
Ja myslalam ze moze ktos przejrzy na oczy.
Ale nigdy sie to nie zmieni.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xenofobia niezalogowany
23 września 2015r. o 23:10
Dziewczę drogie sprowadzenie ich do Europy nic nie pomoże! Czy do ciebie to nie dociera?!!? Są ludzie odpowiedzialni za ten stan rzeczy :| że tam jest wojna!!! Prawda jest taka że tych naprawde potrzebujących nie stać na dotarcie do Europy . Weśśśś już daj sobie na wstrzymanie :] My przecie zwedług ciebie ciemne ...e :D Po co ty z nami dyskutujesz?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
23 września 2015r. o 23:11
Oni nie uciekają przed terroryzmem ISIS ale uciekają przed bombardowaniem Turcji (muzułmanie) i Izraela (żydzi, bracia muzułmanów) i sponsorami ISIS (Arabia Saudyjska).
Bracia Turcy ich nie chcą i uciekają dalej, bracia Albańczycy też ich nie chcą i uciekają dalej. Bracia żydzi też ich nie chcą i uciekają dalej, bracia z Turkmenistanu i Uzbekistanu też ich nie chcą (droga lądowa) i uciekają dalej. Egipcjanie też ich nie chcą, Zjednoczone Emiraty też ich nie chcą, Irańczycy też ich nie chcą i dalej uciekają.

Gdy był zamach na WTC to wmawiali nam że to byli piloci wyszkoleni w RFN a dzisiaj mówią że ci z Niemiec są to mili muzułmanie i zagrożenia terroryzmem w ogóle nie ma.

Nie cytujcie tu Jezusa bo oni Jezusa mają głęboko gdzieś jak i jego wyznawców.
Dlaczego wyznawcy Jezusa mają być lepsi od ich braci wyznających Mahometa co ich nie chcą?
Podobno muzułmanie są wykształceni a my jesteśmy zacofani więc niech jadą do wykształconych.

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 23:19
Ja nikogo nie uwazam za ...i ale ni mam czasu ani checi na dyskusje z osoba ktora sie nazywa Xenophobia.
Bo tez moge tutaj wrzucic raz dwa pare video clip o polakach ktorzy gwalca czy zabijaja ale nie o to chodzi.
Ale dalej czekam na odpowiedz od kogos kto naprawde mial stycznosc z arabem hindusem murzynem.
Chyna jedynie w telewizji z tego co widze.
Jesli kogos brazilam to przepraszam serdecznie. We cn agree to disagree.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 września 2015r. o 23:23
~ napisał(a): "... Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;...Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili...(Mt 25,31-46)".

Ilu już przyjąłeś pod swój dach? Jeśli chociaż jednego pójdę za twoim przykładem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
23 września 2015r. o 23:27
skorn napisał(a):
~ napisał(a): "... Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;...Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili...(Mt 25,31-46)".

Ilu już przyjąłeś pod swój dach? Jeśli chociaż jednego pójdę za twoim przykładem.

Skorn, zawsze potrafisz zadać trudne pytanie ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 1:24
majetnyStef napisał(a):

A kto napisze książkę historyczną? Eurogeje czy muzEUmany jak normalnych ludzi już nie będzie?


a jak to się pisze takie dzieło - "książkę historyczną"?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 4:50
~ napisał(a): No doprawdy... moze zrob lepszy research nastenym razem.

Doprawdy?… przed oczami mam metro w Madrycie.

~ napisał(a): Koran, Biblia, Tora i inne ksiegi religijne nie sa doslowne, kazdy moze je interpretowac jak chce. W Biblii rowniez jest wiele tekstow o wojnie itp. A tak w ogole Allah po Arabsku oznacza Bog.

Ot, współczesna, pakistańska „ interpretacja” Koranu:



„ … Pod koniec lipca pakistański sąd zawiesił wykonanie kary śmierci na oskarżonej o bluźnierstwo matce pięciorga dzieci. Chrześcijanka nadal pozostaje w więzieniu, a jej los jest bardzo niepewny. Zaangażowana w pomoc Asii Bibi i jej rodzinie organizacja CitizenGo zabiega o jej uwolnienie, ale również o jak najszybsze wysłanie jej wraz z bliskimi do Europy, gdzie wszyscy byliby bezpieczni. Obrońcy praw człowieka obawiają się bowiem, że nawet w przypadku uniewinnienia Asii społeczność lokalna może próbować dokonać na niej egzekucji. …”
http://www.pch24.pl/pakistan--asia-bibi-dziekuje-i-prosi-o-dalsza-modlitwe,37474,i.html

- kara śmierci za … szklankę wody.
:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie