Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Palenie przy wejściu do sklepu

9984
#gover nieaktywny
5 października 2015r. o 17:17
Nuka napisał(a): Dokładnie! od początku staram się zwrócić uwagę na to by znaleźć rozwiązanie, nie mam zamiaru eliminować kogokolwiek byłam ciekawa zdania innych...


Jestem niepalacy. Palacze absolutnie mi nie przeszkadzaja. W moim domu (i samochodzie) palacy goscie moga palic swobodnie. Zabronic palenia przed wejsciem do sklepu wydaje sie byc mylna decyzja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 18:15
Nuka,powiem Ci co przeszkadza najbardziej w sklepach -rodzice ,którzy nie potrafią zapanować nad swoimi pociechami, mamusiom nie przeszkadza własne dziecko wrzeszczące, tupiące, wsadzone z brudnymi butami do wózka sklepowego, dziecko, które brudnymi rączkami grzebie w pieczywie, przy kasie dantejskie krzyki , bo mamusia nie kupiła dziecku to co chciało - na to jesteśmy skazani robiąc zakupy. Przejście obok palącego przed sklepem przez chwilę to naprawdę jest pikuś w porównaniu z atrakcjami, które czekają nas w sklepie ze strony mamusi z bezstresowo wychowywanym dzieckiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 18:35
Chi,chi ale się Nuka zdziwi jak za ok.11-12 lat synek spróbuje co to jest papieros.wszyscy próbowali :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 19:02
~ napisał(a): Nuka,powiem Ci co przeszkadza najbardziej w sklepach -rodzice ,którzy nie potrafią zapanować nad swoimi pociechami, mamusiom nie przeszkadza własne dziecko wrzeszczące, tupiące, wsadzone z brudnymi butami do wózka sklepowego, dziecko, które brudnymi rączkami grzebie w pieczywie, przy kasie dantejskie krzyki , bo mamusia nie kupiła dziecku to co chciało - na to jesteśmy skazani robiąc zakupy. Przejście obok palącego przed sklepem przez chwilę to naprawdę jest pikuś w porównaniu z atrakcjami, które czekają nas w sklepie ze strony mamusi z bezstresowo wychowywanym dzieckiem.


Zgadzam się w 100% z tobą:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 19:04
~ napisał(a): Nuka,powiem Ci co przeszkadza najbardziej w sklepach -rodzice ,którzy nie potrafią zapanować nad swoimi pociechami, mamusiom nie przeszkadza własne dziecko wrzeszczące, tupiące, wsadzone z brudnymi butami do wózka sklepowego, dziecko, które brudnymi rączkami grzebie w pieczywie, przy kasie dantejskie krzyki , bo mamusia nie kupiła dziecku to co chciało - na to jesteśmy skazani robiąc zakupy. Przejście obok palącego przed sklepem przez chwilę to naprawdę jest pikuś w porównaniu z atrakcjami, które czekają nas w sklepie ze strony mamusi z bezstresowo wychowywanym dzieckiem.


Zgadzam się w 100% z tobą:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
5 października 2015r. o 19:22
palacze niech w swoich domach sobie palą a nie wśród normalnych ludzi. palaczy z daleka czuć bo walą z kilometra, omijam ich szerokim łukiem bo jak koło nich przechodzę to rzygać mi się chce. oni myślą że w momencie kiedy nie palą to nie śmierdzą, ale ich ciuchy są tak tym smrodem przesiąknięte że nawet kilka godzin od ostatniego papierosa jedzie od nich z daleka i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 19:49
Kto pije i pali ten nie ma robali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nuka niezalogowany
5 października 2015r. o 20:51
~ napisał(a): Chi,chi ale się Nuka zdziwi jak za ok.11-12 lat synek spróbuje co to jest papieros.wszyscy próbowali :]
Nie zdziwie się bo sama też popalałam, ale nie przyszłoby mi do głowy popalać pod sklepem..a co do wrzeszczących dzieci to nie ten temat tu poruszamy, ale jak się nie ma argumentu można przyczepić się wszystkiego. Palcie palacze ile dacie rade ale nie kosztem innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza