Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
BolecHumor
8 sierpnia 2014r. godz. 13:07, odsłon: 6034, Bolec.Info

BolecDymek - O czym melduje Przewodniczący?

Na naszym profilu zaprosiliśmy bolecnautów do małej zabawy, w której wziął udział m.in. Senator RP Jan Michalski.
Co mówi Józef Pokładek?
Co mówi Józef Pokładek? (fot. Bolec.Info)
Bolec.Info - zdjęcie
Zdjęcie zrobiono podczas gali bokserskiej w Bolesławcu. Co mówi do telefonu Józef Pokładek, przewodniczący Rady Miasta Bolesławiec? Widoczny powyżej dymek to pomysł rzeczonego senatora. Nie była to jednak jedyna propozycja:

Bolec.Info - zdjęcie

A może wy macie swoje propozycje? Zapraszamy do zabawy!

BolecDymek - O czym melduje Przewodniczący?

~Bolesławianin niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 22:06
~damian napisał(a): Najlepszy przewodniczacy :) buhahahaha :) padlem... Jak to szla ostatnia wypowiedz przewodniczacego? "yyyyyyy, yyyy, mmmm,yyyy" Okolo 100 glosow w wyborach mial.


Z całym szacunkiem Damian jeżeli znasz w naszej historii miasta lepszego Przewodniczącego Rady Miasta to proszę o przedstawienie tej osoby.

Ps: Jeżeli zaś nie masz nic mądrego do napisania to proszę odpuść sobie.Bo oceniać to my ale nie nas...Z pewnością nigdy nie wystartowałeś w wyborach a na portalu chcesz zabłysnąć tylko nie bardzo ci to wychodzi... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzesiek niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 23:46
A czymże się zasłużył ów przewodniczący Bolesławianinie? Posłuszeństwem względem Romana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).