Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Rena zaprasza
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Kto Się Głupi Urodził, Głupim Z Tego świata Zejdzie// Nie Dziwi Nic :d
od Wielki Brat dla niemiec
Praca Z Wami To Czysta Przyjemność! Pozdrowienia Dla Całego Koła Gospodyń Miejskich.
od Natalia dla Dziewczyny z biura
Praca Z Wami To Czysta Przyjemność! Pozdrowienia Dla Całego Koła Gospodyń Miejskich.
od Natalia dla Dziewczyny z biura
Serdeczne Podziękowania Dla Męża Dawida Za Nieocenione Wsparcie. Całuję Cię Ciepło!
od Natalia dla Dawid
BolecFORUM Nowy temat
30 stycznia 2015r. godz. 19:24, odsłon: 18350, Bolec.Info / zdjęcia fotopestka.pl

Bolesławiecka sala zabaw w magazynie Forbes

Znany magazyn biznesowy wybrał bolesławiecki obiekt spośród kilkuset podobnych w naszym kraju.
Kamil Giza
Kamil Giza (fot. fotopestka.pl)
Niesamowity sukces bolesławieckiej firmy. Znany ogólnopolski miesięcznik biznesowy Forbes przedstawił bolesławiecką Salę Zabaw Oli jako przykład świetnie zrealizowanego pomysłu na biznes. Prezentuje bolesławiecką firmę jako przykład dobrze przemyślanej strategii i realizowanie projektu poprzez systematyczne budowanie marki i dostosowywanie usług do potrzeb lokalnej społeczności.

- Naszym głównym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca i zapewnienie całym rodzinom doskonałej oraz bezpiecznej formy zabawy – mówi Kamil Giza, właściciel gruntownie przebudowanej rok temu Sali Zabaw Oli. Inwestycja pochłonęła blisko pół miliona złotych - środki zostały przeznaczone na realizację indywidualnego projektu sali, z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku.

To właśnie mnogość i różnorodność atrakcji dla dzieci skłoniła redakcję magazynu Forbes do zainteresowania się bolesławieckim obiektem. Na 380m2 zgromadzono urządzenia do zabawy dla dzieci w każdym wieku – m.in. boiska do piłki nożnej i koszykowej, ogromne zjeżdżalnie wielotorowe (jedne z trzech w Polsce), sterowane komputerowo pneumatyczne armatki do strzelania, tor saneczkowy dla dzeci, kolorową batutę do skakania, basen z piłeczkami dla mniejszych dzieci oraz zjeżdżalnie proste i ślimakowe. Wszystko to sprawia, że Sala Zabaw Oli jest jedną z najlepiej wyposażonych sal zabaw dla dzieci na Dolnym Śląsku.

Forbes w swoim artykule opisuje salę zabaw jako ciekawy pomysł na biznes. Jak przyznaje właściciel obiektu, działalność taka wymaga jednak wielu poświęceń i dobrego przygotowania. - Decydując się na całkowitą modernizację naszego obiektu, zjeźdżliśmy pół Europy, aby obserwować pracę największych family parków, często poznając ich właścicieli i wymieniając się zdobytymi doświadczeniami – dodaje.

Właściciel Sali Zabaw Oli nie zapomniał też o rodzicach - na opiekunów czeka komfortowa strefa relaksu z błogimi, relaksującymi wypoczynkami i doskonała kawa Pellini Top. Wszystko to sprawia, że Sala Zabaw Oli to doskonałe miejsce na spotkania w gronie rodziny i znajomych a także organizację imprez dla dzieci.

Sala Zabaw Oli
ul. Mickiewicza 6B
Bolesławiec
czynne codziennie od godz. 10 do 19


Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
Weterynarz Bolesławiec
REKLAMA La Perla zaprasza!