Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Fiege - praca !
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Dziad Zawsze Nim Będzie :d :d
od Dawny GREGBOLEC dla Pseudo Policeman
Nic Sie Nie Zbuduje Jak Marta Nie Zaprojektuje! Pozdrowienia, Miłego Dzionka I Smacznej Kawusi!
od Bobek dla Martita Favorita
Pozdrowienia Dla Najlepszego Doktora! #toiler_every_day
od Bobek dla Doktor Krystian
Pozdrawiam Miłosza C Z Wrocławskiego Centrum R&d!
od Cygan dla Miłosz C
BolecFORUM Nowy temat
Nasz patronat
31 maja 2017r. godz. 12:02, odsłon: 4603, Bolec.Info/Football Academy Bolesławiec

Futbolowe przedszkolaki

III Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska z Football Academy Bolesławiec
Przedszkoliada Piłkarska 2017
Przedszkoliada Piłkarska 2017 (fot. Krystian Kawa)

We wtorek, 30 maja odbyła się III Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska z Football Academy Bolesławiec pod Honorowym Patronatem Pana Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec. W tym dniu na stadionie miejskim zameldowało się ponad 200 bolesławieckich przedszkolaków, którzy poznawali tajniki piłkarskiego fachu poprzez uczestnictwo w zabawach przygotowanych przez sztab szkoleniowy Football Academy Bolesławiec. Na najmłodszych czekały tory przeszkód oraz mini turniej piłki nożnej.

W przedszkoliadzie udział wzięły przedszkola z całego Miasta Bolesławiec, które tworząc dziesięcioosobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód wymagającym dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy, oraz 6-osobowe drużyny biorące udział w mini turnieju piłkarskim. W trakcie Przedszkoliady był z nami Kornel Filipowicz Wiceprezydent Miasta Bolesławiec, Zbigniew Kowalczyk Dyrektor MOSiR Bolesławiec, a całą imprezę prowadził Damian Sawczak - menadżer Football Academy Bolesławiec.

Po uroczystym otwarciu nastąpiło iście piłkarskie świeto bolesławieckich przedszkolaków.
Pierwszy tor przeszkód wymagał szybkiego biegu na wyznaczonym dystansie oraz wymagał zademonstrowania swoich możliwości koordynacyjnych na lasce gimnastycznej oraz kole hula-hop. Drugi tor przeszkód również nie stanowił problemu dla wysportowanych przedszkolaków.
Najbardziej zaawansowane okazały się ostatnie trzy tory, które wymagały nie tylko umiejętnego przejścia pod poprzeczką, ale także pokonanie drabinek koordynacyjnych, które dla wielu były totalnym novum, aczkolwiek... wszyscy poradzili sobie doskonale.
Równocześnie z torami przeszkód na trzech boiskach rozgrywany był mini turniej 6 latków, w którym udział wzięło 10 przedszkolnych reprezentacji. Zawodnicy rozegrali łącznie 18 spotkań strzelając 78 bramek, ale ostatecznie nie było klasyfikacji końcowej.

Całość imprezy zwieńczyło wręczenie pamiątkowych medali, pucharów oraz dyplomów dla wszystkich uczestników ufundowane przez Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec. Nagrody wręczyli Kornel Filipowicz, Wiceprezydent Miasta Bolesławiec, oraz Dykrektor MOSiR Bolesławiec-  Zbigniew Kowalczyk.

Całą imprezę sprawnie przeprowadzili trenerzy FA Damian Sawczak, Grzegorz Kmiecik, Sebastian Łokaj i Alicja Bender, pracownicy MOSiR Bolesławiec Elżbieta Dec, Jarosław Węglarz oraz wolanturiusze z bolesławieckich szkół. Sportowym zmaganiom przedszkolaków przyglądał się KRECIK - maskotka Zagłębia Lubin, który przy okazji zapraszał na mecze Ekstraklasy do Lubina. Był z nami, również JULEK - maskotka Football Academy. Pluszowi goście gratulowali, przybijali piątki i chętnie pozowali do zdjęć z najmłodszymi mieszkańcami Bolesławca.

Kliknij TUTAJ i zobacz dużo zdjęć z imprezy!

Organizator: Football Academy Bolesławiec
Współorganizator: MOSiR Bolesławiec

Sponsor: Firma BERTMAN - Autoryzowany Serwis Bosch i Salon Fiata

Patronat medialny: Bolec.Info - Gazeta-Portal, Telewizja Bolesławiec

Futbolowe przedszkolaki

~~ 31 maja 2017r. o 19:33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XXXX 31 maja 2017r. o 20:17
swietne dzieciaki,nasza przyszlosc :) :) jeszcze o nich bedzie glosno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
Weterynarz Bolesławiec
REKLAMA Fiege - praca !