Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
BolecPlotka
18 kwietnia 2019r. godz. 23:21, odsłon: 14625, Kazimierz Marczewski

Syn dyrektorki dyrektorem w Bolesławcu?

Wieść gminna niesie, że ustalono kto będzie nowym dyrektorem szpitala.
BolecPlotka
BolecPlotka (fot. Business photo created by kues - www.freepik.com)

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ustalono, kto będzie nowym dyrektorem bolesławieckiego szpitala.

Adam Zdaniuk złożył wypowiedzenie, ale nadal jest formalnie dyrektorem, bo przebywa na urlopie. Gdy przestanie być dyrektorem, władze powiatowe mają ogłosić konkurs lub ustanowić p.o. dyrektora syna dyrektorki szpitala w Zgorzelcu. Miała ona otrzymać propozycję objęcia funkcji dyrektora bolesławieckiego szpitala, ale miała odmówić. Odmówił także i nie chce być dyrektorem szpitala Krzysztof Konopka, były starosta powiatu bolesławieckiego, obecnie z sukcesem szefujący lubańskiemu szpitalowi.

Bezpartyjny Samorządowcy - prezydent Bolesławca i starosta bolesławiecki doszli podobno do wniosku, że dobrym dyrektorem może zostać 28-letni syn dyrektorki zgorzeleckiego szpitala, który jest w tym szpitalu menadżerem i ma podobne do matki zdolności zarządzania. I oczywiście co najważniejsze - geny swojej matki.

Powyższa informacja nie została jeszcze potwierdzona, może okazać się nieprawdziwa.

Syn dyrektorki dyrektorem w Bolesławcu?

~~Nadżółkły Wrzos niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 13:49
~Brązowozłoty Dziewięćsił napisał(a): Kiedy ruszy rezonans magnetyczny?
jak liście opadną,teraz walczą z wymazami 2/3 osoby na godzinę,do tego jakie ważne jakby doktory były,kto nie wieży to może sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudożółta Hortensja niezalogowany
29 kwietnia 2020r. o 14:06
A zapowiedziany był na.poczatku kwietnia jak liście się zielenily- tak miał pomóc w diagnostyce wirusa:)Teraz zbiera kurz.Tyle kasy utopionej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA