Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
23 kwietnia 2019r. godz. 12:08, odsłon: 5726, Bolec.Info

Inne podejście do pacjentów

Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych jako jedyny na Dolnym Śląsku wprowadza nowe rozwiązania w ramach pilotażu
Krystian Antoniewicz, Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego
Krystian Antoniewicz, Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego (fot. Bolec.Info)

W Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu powstało Centrum Zdrowia Psychicznego. Wskutek wprowadzenia w placówce programu pilotażowego zmienia się sposób opieki nad pacjentami i ich dostęp do usług medycznych. Szpital na programie więcej zarabia a nowe rozwiązania mają sprawiać, że pacjent staje się ważniejszy od procedur.

O tym, co dla szpitala i pacjentów oznacza powstanie Centrum Zdrowia Psychicznego, mówi dyrektorka placówki, Janina Hulacka:Krystian Antoniewicz, kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego mówi o udziale szpitala w programie pilotażowym oraz o pierwszych wnioskach z wprowadzenia zmian:

Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).