ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4459, 19 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama UPC zaprasza
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

13 grudnia 2019r. godz. 11:53, odsłon: 2058, Starostwo Powiatowe
Wigilijne spotkanie niepełnosprawnych
Ruszyły przygotowania do spotkania opłatkowego
Bolesławiec - Informacje: Wigilijne spotkanie niepełnosprawnych Przygotowania organizacyjne do opłatka (fot. Starostwo Powiatowe)

Odbyło się pierwsze, robocze zebranie organizatorów Integracyjnego Spotkania Opłatkowego Osób Niepełnosprawnych. Podzielono zadania pomiędzy dziesiątki osób - wolontariuszy zaangażowanych w organizację imprezy.
25 stycznia 2020 roku, w hali sportowej I LO przy ul. Tyrankiewiczów, o godz. 11:00 mszą świętą rozpocznie się jubileuszowe, XX Spotkanie Opłatkowe Osób Niepełnosprawnych.

Głównymi organizatorami imprezy jest Powiat Bolesławiecki i Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu. W przedsięwzięcie włączają się wszystkie gminy powiatu przy nieocenionym wsparciu szkolnych grup wolontariackich, parafii, ośrodków pomocy społecznej, służb mundurowych, stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Prosimy osoby niepełnosprawne zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu opłatkowym o zapisywanie się we właściwych ośrodkach pomocy społecznej do 9 stycznia 2020 roku.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu