ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4499, 28 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony3 lutego 2020r. godz. 08:23, odsłon: 954, Zlecony tekst
Gdzie spędzić Dzień Kobiet. Może w SPA na Mazurach
Kiedy rozmawia się z kobietami, na ogół wiele z nich mówi, że są przemęczone i wyczerpane.
Bolesławiec - Informacje: Gdzie spędzić Dzień Kobiet. Może w SPA na Mazurach Gdzie spędzić Dzień Kobiet. Może w SPA na Mazurach (fot. pixabay.com)

Mają mnóstwo obowiązków, sprostanie im wcale nie jest łatwe. Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, sprzątanie i gotowanie... wszystko to zajęcia, które mogą kosztować nas sporo czasu, stresów i napięć. Nawet jeśli dzielimy je z mężem, to tempo życia sprawia, że czujemy się przepracowane.

Jak wypoczywają panie?

Warto co jakiś czas zadbać o relaks, dzięki któremu będziemy mogły poświęcić czas tylko dla siebie. Dobrze jest planować odpoczynek, ponieważ łatwo zapomnieć o tym, że od poprzedniego minęło już sporo czasu. Niektóre panie sprawiają sobie większe przyjemności raz w miesiącu czy raz na kwartał. Wiele zależy od tego, jakie mamy potrzeby oraz jakie są możliwości naszego budżetu. Nie zawsze odpoczynek jednak wiąże się z dużym wydatkiem. Każdy z nas relaksuje się w inny sposób.

Czasami lubimy chodzić do kina, kiedy indziej potrzebujemy zakupów lub masażu. Jeśli będziemy pamiętać o swoich potrzebach, to wypracowanie życiowego balansu będzie dla nas znacznie łatwiejsze. Na ogół chcemy zadbać o potrzeby swoich dzieci i o to, aby zrealizować wszystkie zadania, które piętrzą się na liście. Niektórym kobietom z wielkim trudem przychodzi odpuszczanie pewnych czynności. Chcą wszystko wykonać perfekcyjnie, a muszą płacić za to własnym zdrowiem i brakiem czasu.

Zaplanuj swój relaks

Jeśli lubimy pielęgnację ciała, dobrym sposobem na wypoczynek może być Dzień Kobiet w SPA na Mazurach. Niektóre kobiety wyjeżdżają z koleżankami i mogą naprawdę wypocząć i zrelaksować się. Może być to świetna metoda, aby zadbać o swoje ciało i umysł. Niektóre panie wyjeżdżają co roku właśnie na Dzień Kobiet. Robią sobie wtedy święto i jest to okazja, by spotkać się we własnym gronie. Koleżanki lub przyjaciółki mogą się wtedy nagadać i spędzić czas tak jak lubią.

Trzeba pamiętać o tym, że praca i obowiązki to nie wszystko. Jeśli w naszym życiu nie będzie równowagi i zaniedbamy rozrywkę, może być to drogą prowadzącą do wypalenia, rozgoryczenia i rozczarowania. Znacznie lepiej jest pamiętać o tym, że to my tworzymy swoją rzeczywistość i musimy uwzględnić wszystkie swoje potrzeby. Tylko wtedy mamy szansę być zdrowe pod względem emocjonalnym, psychicznym i fizycznym.

Dzień w SPA na Mazurach

Czasem różne problemy sprawiają, że nie mamy nawet ochoty myśleć o wyjeździe, a czasem kłopoty powodują, że mamy ochotę w jednej chwili spakować się i choćby na kilka dni zmienić otoczenie. Dzień Kobiet w SPA na Mazurach to nie tylko wspaniałe zabiegi pielęgnujące ciało, ale również klimat, który nie ma sobie równych. Będąc na Mazurach warto zaplanować pobyt nad jeziorem, ponieważ to kraina polskich jezior, które słyną z czystości i wyjątkowego uroku. Kontakt z przyrodą jest nam bardzo potrzebny, dlatego też powstają ośrodki SPA, które oferują zabiegi pielęgnacyjne na świeżym powietrzu wśród śpiewu ptaków, dla wielu kobiet to wymarzony sposób na odpoczynek. Jeśli tylko mamy taką możliwość to warto z niej skorzystać i wybrać się na Mazury, zwłaszcza jeśli nigdy tam nie byłyśmy.

Ferie na Mazurach możesz spędzić w Hotel St. Bruno - zapoznaj się z ofertą na tej stronie: https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/ferie-na-mazurach

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Staroróżowy Chaber   3 lutego 2020r. o 17:59

~Staroróżowy Chaber

Postów:

Kamienie na plecach w Karpaczu też położą. Nie trzeba w tym celu gnać przez całą Polskę w marcową pluchę.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Żółtozielona Bergenia   3 lutego 2020r. o 19:45

~Żółtozielona Bergenia

Postów:

Kasy brakuje zaczyna się naganianie , niech jadą ci co dostali po plus 500 ja wolę w domu poimprezować .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtoczerwony Wiąz   3 lutego 2020r. o 19:56

~~Żółtoczerwony Wiąz

Postów:

któraś ma udziały w tym hotelu?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęWeterynarzCasusMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Jump Heaven zaprasza!