ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4662, 9 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

17 marca 2020r. godz. 15:38, odsłon: 1217, KPP Bolesławiec/Bolec.Info
Policjanci wspierają służby sanitarne
Bolesławieccy policjanci prowadzą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa
Bolesławiec - Informacje: Policjanci wspierają służby sanitarne Policja pomaga walczyć z koronawirusem (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w ramach działań ukierunkowanych na zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa wspierają działania służb sanitarnych poprzez sprawdzanie osób poddanych kwarantannie domowej.  Umundurowani funkcjonariusze – dzielnicowi kontrolują  czy osoby znajdują się w miejscu kwarantanny oraz czy nie potrzebują pomocy.

Sprawdzenia odbywają się w miarę możliwości w pobliżu miejsca kwarantanny, głównie telefonicznie za pomocą służbowego telefonu komórkowego, z odległości umożliwiającej potwierdzenie pobytu osoby w wyznaczonym miejscu - bez bezpośredniego kontaktu z osobami poddanymi kwarantannie. 

Dodatkowo policjanci kontrolują teren bolesławieckiego szpitala, sprawdzają czy przestrzegany jest zakaz odwiedzin, czy nie mają miejsca próby nawiązania kontaktu osób z zewnątrz z pacjentami bądź osobami izolowanymi.

Policja apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Przypominamy, że wszystkie prowadzone działania związane są z troską o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Przedsmak Święta Ceramiki Przedsmak Święta Ceramiki

Rabaty dla klientów sklepu internetowego Zakładów Ceramicznych "Bolesławiec"