Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Vision Optyk zaprasza!
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Osoby Poszkodowane Przez Policję Lub Miejscową Prokuraturę I Sądy Proszone Są O Kontakt. Zwłaszcza Ci Wobec Których Zastosowano Komus
od Aga dla Poszkodowani
Szatan Pozdrawia
od 666 dla BDF EWELINY
Pozdrawiam Merytorycznego Kazia!!!!!!!!!!!!!!!
od Andrzej dla Kazio
Proszę Osoby Które By świadkami Otarcia Samochodów Na Dzikim Parkingu Przed Cmentarzem Na śluzowej Przed świętem Zmarłych O Kontak
od Śluzowa dla Sprzątanie grobów
BolecFORUM Nowy temat
BolecSzort
26 marca 2020r. godz. 18:00, odsłon: 4387, Kazimierz Marczewski/elubań

Diety na walkę z koronawirusem

Radni powiatu jeleniogórskiego przekażą 25 tysięcy złotych dla Pogotowia Ratunkowego.
X Posiedzenie Rady Miejskiej
X Posiedzenie Rady Miejskiej (fot. Wojtek Szoka)

Radni powiatu jeleniogórskiego przekażą 25 tysięcy złotych na rzecz Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze i walkę z koronawirusem! Pomysłodawcą jest Przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Eugeniusz Kleśta.

Z uwagi na aktualną sytuację posiedzenia rad wszystkich szczebli nie odbywają się, a wszyscy powinni się stosować do zalecenia: „nie wychodź z domu”. W związku z powyższym słusznym jest przekazanie diet na potrzeby ludzi ze służb medycznych - mówi Eugeniusz Kleśta.

Czy radni miejscy, gminni powiatu bolesławieckiego pójdą w ślady radnych powiatu jeleniogórskiego? Tego nie wiemy. Liczymy jednak, że wspólnie z zarządami miast, gmin i powiatu wypracują program pomocy dla przedsiębiorców tracących z dnia na dzień przychody i płynność finansową.

Diety na walkę z koronawirusem

~Pomarańczowobrązowy Kuklik 27 marca 2020r. o 11:30
Mniej więcej tyle samo co finansowane w głównej mierze z budżetu miasta ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Przegorzan 27 marca 2020r. o 11:49
Większość radnych została radnymi ,aby mieć dodatkowe żródło dochodu, więc nie oczekujcie od nich, że się zrzekną diety na rzecz walki z koronawirusem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA Praca w GXO