Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecPozdro Wyślij - Poprzednie
Osoby Poszkodowane Przez Policję Lub Miejscową Prokuraturę I Sądy Proszone Są O Kontakt. Zwłaszcza Ci Wobec Których Zastosowano Komus
od Aga dla Poszkodowani
Szatan Pozdrawia
od 666 dla BDF EWELINY
Pozdrawiam Merytorycznego Kazia!!!!!!!!!!!!!!!
od Andrzej dla Kazio
Proszę Osoby Które By świadkami Otarcia Samochodów Na Dzikim Parkingu Przed Cmentarzem Na śluzowej Przed świętem Zmarłych O Kontak
od Śluzowa dla Sprzątanie grobów
BolecFORUM Nowy temat
1 kwietnia 2020r. godz. 13:32, odsłon: 7497, Bolec.Info

Artystyczna nie pracuje

Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego wstrzymałą produkcję.
Zamknięty sklep z ceramiką
Zamknięty sklep z ceramiką (fot. Bolec.Info)

Na razie produkcję wstrzymano od dziś do 15 kwietnia z możliwością przedłużenia tego czasu. W tym okresie pracownicy będą otrzymywać 60 procent ich średniego wynagrodzenia.

- Potem, dzięki dofinansowaniu z budżetu państwa mają otrzymać wyrównanie do wysokości minimalnego wynagrodzenia proporcjonalnie do czasu przestoju - mówi Bolec.Info Prezes Spółdzielni, Helena Smoleńska.

- Przede wszystkim chodzi nam o bezpieczeństwo pracowników. Jedną z przyczyn trudnej decyzji jest także spadek płynności finansowej firmy wskutek zalegania z płatnościami klientów zagranicznych.  

Pracownicy są wystraszeni, zestresowani a każde przyjście do pracy było dla nich trudne - tłumaczy Helena Smoleńska. - Przeanalizowaliśmy decyzję z pracownikami, związkami zawodowymi i każdy przyjął ją z ulgą i zrozumieniem.


Przyłącz się do facebookowej grupy, w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.

Artystyczna nie pracuje

~~Kawowa Karagana 1 kwietnia 2020r. o 15:44
~~Brunatnorudy Przegorzan napisał(a): bez przesady...bez ceramiki da sie życ..mysle,ze teraz inne priorytety sa wzane,a nie handel ceramika...0


Tak może napisać JEŁOP, który w ceramice nie pracuje i ma z czego żyć. Czyżbym wyczuwał jakąś budżetówkę...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Karagana 1 kwietnia 2020r. o 15:48
To może w szkołach zrobić obniżkę do 60% a 40 wypłacić rodzicom, bo to oni teraz uczą dzieci. Nauczyciele - przynajmniej z naszej szkoły - wysyłają tylko tematy do przerobienia. Bez rodziców, system padłby już dawno na ryj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Miechunka 1 kwietnia 2020r. o 16:30
Podobno tylko w "Baderze" jest bezpiecznie i tylko tam COVIT -19 nie ma wstępu. Na chodniku nawet od własnej żony musisz zachować odstęp 2 metry a tam wystarczy 1,5 metra.
A tak na poważnie, COVIT -19 to sposób na wywołanie kryzysu gospodarczego. Nikomu nie zależy na naszym zdrowiu ! Tylko banki będą się cieszyć jak zaczną od bezrobotnych przejmować majątki wzięte na kredyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Miechunka 1 kwietnia 2020r. o 16:44
" Platforma (...) obiecała, że wyżebrze z Unii 300 miliardów i wygrała wybory. Jarosław Kaczyński zamiast powiedzieć, że to jest hańba, że mamy żyć z dotacji, powiedział, że nie 300, ale 400 miliardów trzeba wyżebrać...

Prawica ma Państwu coś okropnego do powiedzenia, otóż dobrobyt nie pochodzi z dotacji, tylko z pracy. "

Janusz Korwin-Mikke "

Cytat jak że na czasie. Rząd pozbawił obywateli możliwości zarobkowania i chwali się, że będzie coś dotował. ja pytam z czyich pieniędzy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowa Borówka 1 kwietnia 2020r. o 17:01
"... z czyich pieniędzy? “To chyba jasne! Z drukowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Cykoria 1 kwietnia 2020r. o 17:43
Dziwne, będą wybory. będą potrzebne urny powyborcze w dużych ilościach z zamówień rządowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim.Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA Zapraszamy