ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4708, 24 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

PILNE!29 kwietnia 2020r. godz. 13:43, odsłon: 23350, Bolec.Info
Ojciec Kacperka trafia do więzienia
Rafał B. usłyszał w prokuraturze zarzut narażenia swojego syna na utratę życia lub zdrowia
Bolesławiec - Informacje: Ojciec Kacperka trafia do więzienia Ojciec Kacperka wyprowadzany z prokuratury (fot. Bolec.Info)

Mężczyźnie, który opiekował się malcem, grozi kara do pięciu lat więzienia. Do więzienia jednak przewieziono go prosto z bolesławieckiej prokuratury, w której wyjaśniał okoliczności zaginięcia syna. A to dlatego, że już wcześniej był poszukiwany. Nie zapłacił grzywny po tym, jak skazano go za kradzież i musi odsiedzieć pół roku.

Rafał B. w poniedziałkowe popołudnie był na swojej działce wraz z kolegą i synkiem. Mężczyźni pili alkohol. Kacperek bawił się i jeździł na rowerku. Rowerek został znaleziony na terenie ogródka. Rafał B., gdy zobaczył że syna nie ma, zaczął poszukiwania. Razem z kolegą szukał także nad rzeką, która przepływa blisko ogródka. Potem zadzwonił do matki, a ta poinformowała policję. Od tego czasu trwa akcja poszukiwawcza. Dziś policyjni nurkowie przeczesują dno rzeki.

Prokuratura przesłuchała także matkę i kolegę ojca. Rafał B. usłyszał już zarzut bezpośredniego narażenia na utratę życia i zdrowia dziecka.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 > >>

~Karmelowy Pomidor   29 kwietnia 2020r. o 13:15

~Karmelowy Pomidor

Postów:

Mogli z tym poczekac az sie dziecko znajdzie ale po co szukac wystarczy kogos tylko obwinic typow you brak kompetencji. Nie mozna na tych ludzi liczyc jesli znajdziesz sie w sytuacji a kazdy moze sie znalezc. Moze moeszkancy powinni sie wziac za szukanie jestescie na miejscu pomozcie tej rodzinie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ochrowa Robinia   29 kwietnia 2020r. o 13:31

~Ochrowa Robinia

Postów:

Te karmelowy ?!Przeciez szukaja,co ty piszesz wogule gosciu,nie widzisz ze to smierdzi na odleglosc?! ze ta menda cos ikrywa ?! puknij sie w ten pusty baniak ! Na hu staja zeby go odnalezc,bierz dupe w troki i pomoz a nie robisz z tego bydlaka niewiniatka ! koleszka czy jaki hu ?!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ochrowa Robinia   29 kwietnia 2020r. o 13:33

~Ochrowa Robinia

Postów:

Dobrze gada ! Brak litosci dla bydlaka !
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Karmelowy Pomidor   29 kwietnia 2020r. o 13:41

~Karmelowy Pomidor

Postów:

Ochrowa ci specjalisci wlasnego ogona nie znajda. Wlaczcie sie w szukanie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bladolawendowa Calibrachoa   29 kwietnia 2020r. o 13:51

~~Bladolawendowa Calibrachoa

Postów:

Tak nie wolno! Szanowni, proszę pamiętać, że w tej rodzinie są jeszcze dzieci. Co one czują: nie ma braciszka, oskarżenia rodzisów?
Pozostawmy sądy kompetentym organom! Szukajmy, kto może szukać, módlmy się i nie zapominajmy o tej trójce dzieci, o której podano w pierwszym artykule. To też dzieci, one cierpią bardziej od nas, bawiących się w "śledczych".
Nerwy puszcają , ale warto ukrócić temperament ze względu na dobro dzieci, całej rodziny Kacperka - napewno są dziadkowie, cioci etc.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

GeorgeOrwell   29 kwietnia 2020r. o 13:58

GeorgeOrwell

Postów: 119

Przypomina mi to sprawę z przed paru lat gdy facet z internetu dowiedział się że jest poszukiwany za jakieś przestępstwo o którym nie miał pojęcia , mieszkał od lat w jednym miejscu i nigdzie nie wyjeżdzał .Tutaj też facet był poszukiwany a pracował na swojej działce i był ze swoim dzieckiem.Nie wiem co się stało z dzieckiem czy on jest winny czy nie bo mam za mało danych , tylko jak tak szukają dziecka jak jego poszukiwali to czarno to widzę

„Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika”
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Karmelowy Pomidor   29 kwietnia 2020r. o 14:31

~Karmelowy Pomidor

Postów:

Nie znaleziono jeszcze nie znaczy ze nie ma nadzieji. Szukajcjcie. W komentarzach pare dni temu bylo cos dziwnego (rodzice nie rozmawiaja z dziecmi o niebezpieczenstwach ile to wciagnac do samochodu ) w bolcu jest mnostwo "dziwnych" ludzi. Jest monitoring mieski , sprawdzal ktos? Dzialki. Niestety married Sue ze policjanci z Boscastle sa niedokladni I slabi
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czerwonobrązowa Tibuchina   29 kwietnia 2020r. o 15:24

~~Czerwonobrązowa Tibuchina

Postów:

~Karmelowy Pomidor napisał(a): Nie znaleziono jeszcze nie znaczy ze nie ma nadzieji. Szukajcjcie. W komentarzach pare dni temu bylo cos dziwnego (rodzice nie rozmawiaja z dziecmi o niebezpieczenstwach ile to wciagnac do samochodu ) w bolcu jest mnostwo "dziwnych" ludzi. Jest monitoring mieski , sprawdzal ktos? Dzialki. Niestety married Sue ze policjanci z Boscastle sa niedokladni I slabi

Pomidorku... zajmij się swoim śmietnikiem koło domu bo śmierdzi na odległość. Chcesz pomóc to pomóż ale zamilcz w necie... Pojęcia nie masz jak dalece zakrojona jest ta konkretna akcja, jakie siły zostały skierowane i co w ogóle zostało zrobione.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 > >>

DomoExprtWeterynarzMORENAProfiCztery kultury
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Efekt-Okna zaprasza
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.