ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4634, 12 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

5 maja 2020r. godz. 12:50, odsłon: 2080, KPP Bolesławiec
104 km/h w terenie zabudowanym
Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym
Bolesławiec - Informacje: 104 km/h w terenie zabudowanym 104 km/h w terenie zabudowanym! (fot. KPP Bolesławiec)

3 maja funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu działający w ramach wojewódzkiej grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy 2 kierującym. Jako pierwszy do kontroli drogowej został zatrzymany 30-letni mieszkaniec Wrocławia, który na terenie gminy Warta Bolesławiecka jechał z prędkością 104 km/h. 

Drugim kierującym, który zlekceważył ograniczenia prędkości był mieszkaniec powiatu legnickiego, 51-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h.  

Za złamanie przepisów ruchu drogowego kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi a także utracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy. 

Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu. Pogoda szczególnie w okresie przejściowym potrafi być bardzo zmienna a świecące słońce nie zawsze oznacza suchą nawierzchnię dlatego należy przestrzegać ograniczeń oraz dostosować prędkość do panujących warunków. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MWSLDomoExprtWeterynarzMORENAMetalowiec
ZSET Rakowice zaprasza - Twoja przyszła szkoła sponsorowane
Inne informacje z regionu