ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4598, 6 czerwca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Przyszłość z klasą!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony20 maja 2020r. godz. 09:10, odsłon: 4291, www.strzelnica-zgorzelec.pl
Strzelnica dla każdego!
10 minut od Zgorzelca, 20 minut od Lubania, 30 minut od Bolesławca – tyle czasu dzieli Cię od dotarcia do strzelnicy
Bolesławiec - Informacje: Strzelnica dla każdego! Bastion Zgorzelec zaprasza na www.strzelnica-zgorzelec.pl (fot. Bastion Zgorzelec)

W czasach gdy nie możemy wybrać się do kina, restauracji czy kręgielni warto wykorzystać ten czas na nowe doświadczenie, jakim dla wielu z Was będzie strzelanie z prawdziwej broni.
Wiemy, że przed debiutem strzeleckim macie wiele pytań, więc w tym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane.

10 minut od Zgorzelca, 20 minut od Lubania, 30 minut od Bolesławca – właśnie tyle czasu dzieli Cię od dotarcia do Strzelnicy Sportowej Klubu Strzeleckiego Bastion w Dłużynie Dolnej.

1. Czy trzeba posiadać pozwolenie na broń, żeby przyjść postrzelać? - NIE, każdy, koto nie miał jeszcze styczności z bronią, może przyjść na strzelnicę i spróbować swoich sił.

2. Czy mogę przyjść z dziećmi? - TAK, nie ma ograniczeń wiekowych. Do jakiej broni dopuszczona będzie osoba niepełnoletnia zależy w zupełności od instruktora. Wzrost, waga, dojrzałość to wskaźniki mające wpływ na decyzję.

3. Jak długo trwa strzelanie? - Zależy od wielkość grupy i zapału uczestników. Średnio ok 1-2 godzin.

4. Czy strzelanie jest bezpieczne?
- Tak. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Każdy z naszych instruktorów ma wszelkie uprawnienia poparte wieloletnim doświadczeniem. Każda osoba przed strzelaniem przechodzi szkolenie z bezpieczeństwa oraz obsługi broni.

5. Z jakiego rodzaju broni mogę strzelać?
- W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres broni: Karabin AK-47 popularnie zwany "Kałachachem" czy karabinki samopowtarzalne typu  AR15 , M4, strzelby gładkolufowe popularnie nazywane shotgun. Sztucery z lunetą do strzelania na dalekie dystanse. Historyczny pistolet maszynowy PPSz popularnie nazywany pepeszką z 1945 roku i wiele innych.

6. Gdzie znajduje się strzelnica?
- Strzelnica umiejscowiona jest w byłym wojskowym obiekcie technicznym, bunkrze batalionu rozpoznania radioelektronicznego w Dłużynie Dolnej 68b, 59-930 Pieńsk. Wystarczy wpisać w google: strzelnica Zgorzelec a mapy same doprowadzą was na miejsce.

7. Jak się umówić na strzelanie?
- Nic prostszego... wystarczy zadzwonić i się umówi na konkretny dzień i godzinę. Możną również przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie ksbastion.pl

8. Jaki jest koszt?
- Na pierwsze strzelanie wystarczy 100-200 zł. Wszystko zależy jak bardzo Ci się spodoba.

9. Jak zrobić pozwolenie na broń?
Wszystkiego dowiesz się w naszym stowarzyszeniu. Zapraszamy!

Strzelnica Sportowa Klubu Strzeleckiego Bastion Zgorzelec to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu w ramach szkoleń firmowych, wyjazdów integracyjnych czy po prostu spotkań w grupie znajomych.
Obiekt to wielostanowiskowa strzelnica zamknięta i półotwarta, a umiejscowiona jest w byłym wojskowym obiekcie technicznym, bunkrze batalionu rozpoznania radioelektronicznego. Jej wojskowy klimat dodaje ducha w strzelaniu.

Zapraszamy również do naszego sklepu myśliwskiego LUPUS w Zgorzelcu przy ul. Bolesławieckiej 45A. W ofercie odzież i buty świetne do lasu czy dla ludzi uprawiających turystykę. Lornetki, plecaki, gumiaki, gaz pieprzowy do samoobrony, bardzo mocne środki na komary, których nie znajdziesz w normalnym sklepie.

Nasza strona www: www.strzelnica-zgorzelec.pl

Nasz Facebook: https://www.facebook.com/bastion.zgorzelec/

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyCasus
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy