ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4703, 19 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Żabka zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony20 maja 2020r. godz. 22:05, odsłon: 224, Zlecony tekst
Projektowanie sklepów internetowych
- nowoczesne rozwiązania i standardy
Bolesławiec - Informacje: Projektowanie sklepów internetowych Projektowanie sklepów internetowych - nowoczesne rozwiązania i standardy (fot. )

Ostatnie miesiące dobitnie pokazały, że kogo nie ma w sieci, ten nie istnieje w świecie współczesnego handlu. Już wcześniej można było zauważyć pewne sygnały wskazujące na taki bieg wydarzeń. Teraz sprawy nabrały tempa. Dlatego jeśli masz produkty lub usługi na sprzedaż - podstawą jest stworzenie sklepu internetowego na miarę XXI wieku.

Twój sklep nie może być jednak stworzony byle jak. W ten sposób zamiast zyskać klientów, możesz ich odstraszyć. Dobre sklepy internetowe to te, które przynoszą rzeczywisty dochód. Dlatego zamiast szukać tego co zadziała na kupujących po omacku, zdecyduj się na sprawdzone rozwiązania z zakresu e-commerce.

Dobry projekt graficzny to podstawa w projektowaniu sklepów internetowych.

O tym, czy osoba odwiedzająca twoją stronę zostanie na niej dłużej, decyduje początkowe 11 sekund. Na pierwsze wrażenie w 90% składają się bodźce wzrokowe. Z tego względu sklepy internetowe, które posiadają ciekawą i budzącą pozytywne skojarzenia oprawę graficzną, osiągają większe zyski niż nie dbająca o podstawy konkurencja.

Projektowanie sklepów internetowych pod kątem grafiki to prawdziwa sztuka. Projekt nie może górować nad zawartością. Najlepiej sprawdzają się tu rozwiązania minimalistyczne. Grafika to nie tylko ewentualne rysunki, czy kolory, ale także zdjęcia. Inwestycja w profesjonalnego fotografa, który stworzy przyjemne dla oka kompozycje z naszych produktów często zwraca się później z nawiązką.

Sklepy internetowe na platformie Shopware są dobrze zoptymalizowane pod kątem wygody użytkowania.

Równie ważne dla osób, które chciałyby dokonać u nas zakupu, jest rozmieszczenie treści na stronie. Nie ma nic bardziej denerwującego niż milion zbędnych informacji docierających ze wszystkich kierunków. Klient powinien w każdej chwili widzieć tylko to, co jest mu rzeczywiście potrzebne. Jest to odbierane jako wyraz szacunku i jasny dowód profesjonalizmu.

Dodatkowo warto zadbać o optymalizację kodu. Sklepom postawionym na platformie shopware dedykowanych jest wiele narzędzi dających możliwość sprawdzenia szybkości wczytywania się stron. Jeśli pominiesz ten aspekt, Twój sklep może działać zbyt wolno i przez to sprawiać wrażenie topornego i mało nowoczesnego. W rezultacie klientom będzie trudno uwierzyć, że Twoje usługi lub towary stoją na wyższym poziomie niż Twoja strona.

Pozycjonowanie - Twoja platforma e-commerce musi być widoczna!

Porównaj ze sobą dwa sklepy. Jeden z nich stoi w niewielkiej miejscowości. Docierają do niego wyłącznie osoby, które usłyszały o nim od swoich znajomych. Drugi jest zlokalizowany w samym centrum wielkiego miasta i codziennie mijają go tłumy ludzi. Część z nich decyduje się wejść do środka. Oba mają piękną wystawę sklepową i oferują towar bardzo dobrej jakości. Który z tych sklepów ma większą szansę na sukces?

Podobnymi zasadami rządzą się sklepy internetowe. W tym wypadku odpowiednikiem tętniącej życiem arterii miejskiej jest pierwsza strona wyników w popularnych wyszukiwarkach. Jeśli chcesz zwiększyć swoje dochody, musisz tam być. A pozycjonowanie jest jedyną drogą, która może Cię tam doprowadzić. Wyszukiwarki segregują wyniki na podstawie słów kluczowych. Jeśli treści na Twojej stronie je zawierają, więcej osób zobaczy Twój sklep podczas swoich internetowych podróży.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


ProfiCztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENA
reklama Mrowka zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.