ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4634, 12 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

6 czerwca 2020r. godz. 11:56, odsłon: 1600, KPP Bolesławiec/Bolec.info
Złodziej i paser zatrzymani
Część elektronarzędzi i innych przedmiotów utraconych podczas kradzieży policjanci odzyskali w wyniku przeszukań.
Bolesławiec - Informacje: Złodziej i paser zatrzymani Złodziej i paser zatrzymany (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej Policji w wyniku działań operacyjnych ustalili 2 osoby podejrzane o przestępstwa przeciwko mieniu. Mundurowi zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który w nocy z 31 maja na 1 czerwca i z 1 na 2 czerwca dokonał 3 kradzieży towaru przewożonego przez samochody ciężarowe zaparkowane na nocny postój.

Do zdarzeń doszło na terenie gminy Gromadka. Łupem sprawcy padły elektronarzędzia, klej montażowy i akumulator. Dodatkowo policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który pomógł sprawcy kradzieży wprowadzić do obrotu skradzione mienie wstawiając je do lombardu.

W wyniku przeszukań wykonanych w miejscach zamieszkania zatrzymanych oraz w lombardzie policjanci odzyskali znaczną część mienia. Ponadto nadal trwają czynności w celu odzyskania pozostałej części przedmiotów utraconych w wyniku przestępstw.

26-latek usłyszał 3 zarzuty dotyczące kradzieży mienia na kwotę ponad 38 tys. złotych a 24-latek usłyszał zarzut paserstwa. Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAMetalowiecMWSLDomoExprtWeterynarz
reklama Mrowka zaprasza
ZSET Rakowice zaprasza - Twoja przyszła szkoła sponsorowane
Inne informacje z regionu