ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4709, 25 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tylko na Bolcu1 lipca 2020r. godz. 09:19, odsłon: 8956, Bolec.Info
Bolesławieckie Święto Ceramiki online
To będzie pierwsze tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec w historii miasta.
Bolesławiec - Informacje: Bolesławieckie Święto Ceramiki online Ceramiczna parada (fot. Bolec.Info)

Tegoroczne Bolesławieckie Święto Ceramiki odbędzie się w bardzo okrojonej formie. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, ma nie być dużych koncertów, do Bolesławca zawita mniej wystawców i gości. Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec", najstarszy producent ceramiki w naszym mieście, oraz portal i gazeta Bolec.Info, zorganizują Święto ceramiki w sieci.

W czasie trwania skromnej imprezy w Bolesławcu, od 19 do 23 sierpnia tego roku na portalu Bolec.Info oraz naszych kanałach na Facebooku i YouTube a także na podobnych kanałach ZC "Bolesławiec" będziecie mogli obejrzeć specjalnie przygotowane relacje na żywo pokazujące jak powstaje bolesławiecka ceramika, kto ją tworzy i co nowego i ciekawego pojawia się na rynku ceramicznym.
Wraz z ZC "Bolesławiec" przygotujemy dla miłośników bolesławieckiej ceramiki relacje w języku polskim i angielskim. Będą także konkursy z. nagrodami i okolicznościowe rabaty w internetowym sklepie z ceramiką bolesławieckiego producenta.

- Skoro wielu miłośników naszej ceramiki nie może do nas przyjechać, my trafimy do nich - mówi prezes ZC "Bolesławiec" Wiesław Ogrodnik.

- Już dwa lata temu nasze relacje z BŚC na Facebooku obejrzało ponad ćwierć miliona internautów z całego świata - mówi Marcin Marczewski, redaktor naczelny Portalu i Gazet Bolec.Info. - To świadczy o tym, jak ludzie są zainteresowani bolesławiecką ceramiką. Cieszę, się, że wraz z jej najstarszym i największym producentem możemy i w tym roku zaprosić do Bolesławca jej miłośników i pokazać im lokalne bogactwo. To będzie pierwsze tego typu święto i wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec w historii miasta.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


ProfiCztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.