Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
Tylko na Bolcu
1 lipca 2020r. godz. 09:19, odsłon: 10636, Bolec.Info

Bolesławieckie Święto Ceramiki online

To będzie pierwsze tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec w historii miasta.
Ceramiczna parada
Ceramiczna parada (fot. Bolec.Info)

Tegoroczne Bolesławieckie Święto Ceramiki odbędzie się w bardzo okrojonej formie. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, ma nie być dużych koncertów, do Bolesławca zawita mniej wystawców i gości. Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec", najstarszy producent ceramiki w naszym mieście, oraz portal i gazeta Bolec.Info, zorganizują Święto ceramiki w sieci.

W czasie trwania skromnej imprezy w Bolesławcu, od 19 do 23 sierpnia tego roku na portalu Bolec.Info oraz naszych kanałach na Facebooku i YouTube a także na podobnych kanałach ZC "Bolesławiec" będziecie mogli obejrzeć specjalnie przygotowane relacje na żywo pokazujące jak powstaje bolesławiecka ceramika, kto ją tworzy i co nowego i ciekawego pojawia się na rynku ceramicznym.
Wraz z ZC "Bolesławiec" przygotujemy dla miłośników bolesławieckiej ceramiki relacje w języku polskim i angielskim. Będą także konkursy z. nagrodami i okolicznościowe rabaty w internetowym sklepie z ceramiką bolesławieckiego producenta.

- Skoro wielu miłośników naszej ceramiki nie może do nas przyjechać, my trafimy do nich - mówi prezes ZC "Bolesławiec" Wiesław Ogrodnik.

- Już dwa lata temu nasze relacje z BŚC na Facebooku obejrzało ponad ćwierć miliona internautów z całego świata - mówi Marcin Marczewski, redaktor naczelny Portalu i Gazet Bolec.Info. - To świadczy o tym, jak ludzie są zainteresowani bolesławiecką ceramiką. Cieszę, się, że wraz z jej najstarszym i największym producentem możemy i w tym roku zaprosić do Bolesławca jej miłośników i pokazać im lokalne bogactwo. To będzie pierwsze tego typu święto i wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec w historii miasta.

Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMAEfekt-Okna zaprasza