ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4891, 22 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

19 sierpnia 2020r. godz. 14:35, odsłon: 1806, Marcin Marczewski
Święto Ceramiki NA ŻYWO - sklep internetowy od kuchni
O 15:30 zapraszamy na wyjątkową transmisję z ZC "BOLESŁAWIEC". Po polsku i po angielsku.
Bolesławiec - Informacje: Święto Ceramiki NA ŻYWO - sklep internetowy od kuchni Kiermasz ceramiczny (fot. Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec")

Dzięki współpracy Portalu Bolec.Info z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" Święto Ceramiki odbywa się także w internecie. To  pierwsze w historii tego typu wydarzenie promujące bolesławiecka ceramikę i miasto Bolesławiec.

W naszej pierwszej transmisji rozpoczynającej wspólne świętowanie z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" mówiliśmy o sklepie firmowym i kiermaszu Zakładów Ceramicznych "BOLESŁAWIEC". W drugiej opowiemy i pokażemy jak "od kuchni" działa sklep internetowy tego największego producenta ceramiki w Bolesławcu.

Nasze transmisje możecie śledzić na łamach Portalu Bolec.Info oraz w facebooku: Facebook Bolec.Info, FB Zakłądy Ceramiczne "BOLESŁAWIEC", FB Miasto Ceramiki oraz FB Bobrzanie.pl, a także na kanałach YouTube.

Poprzednie transmisje:

Święto Ceramiki NA ŻYWO - o nowych kształtach - Święto Ceramiki NA ŻYWO - o nowych kształtach

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzNoclegi KlekusiowoKlekusiowo
reklama Zapraszamy do Intermarche
Inne informacje z regionu