ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4709, 25 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony8 września 2020r. godz. 08:29, odsłon: 694, Football Academy
Zarezerwuj swoje miejsce już DZIŚ!
Szukasz nowych form aktywności dla Twojego dziecka? A może myślisz o zmianie klubu?
Bolesławiec - Informacje: Zarezerwuj swoje miejsce już DZIŚ! Football Academy (fot. Walusza Fotografia)

W każdym przypadku - nie ryzykuj niedostępności miejsc i zapisz syna lub córkę na dwa próbne treningi Football Academy Bolesławiec jak najwcześniej!

Wszystkich chętnych zawodników zapraszamy do niesamowitej dziecięcej przygody już od najmłodszych lat, a najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy - do skorzystania z wyjątkowych możliwości rozwoju swoich umiejętności w ramach naszych ogólnopolskich projektów szkoleniowych.

WRZEŚNIOWE NABORY:
Wraz z początkiem września otwieramy nową grupę dla dzieci z rocznika 2015 i 2016 oraz prowadzimy nabory uzupełniające dla dzieci z roczników 2008-2014*.
Pierwsze dwa treningi w naszej szkółce mają charakter próbny i są całkowicie niezobowiązujące. Decyzję o zapisie do szkółki rodzic podejmuje po dwóch treningach.

* Dotyczy zarówno dzieci, które trenowały już piłkę nożną (roczniki starsze), jak i dzieci, które nie miały jeszcze styczności z treningiem piłki nożnej (roczniki młodsze).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zapisy do Football Academy  odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.footballacademy.pl/rodzic/zapisz-sie
Wypełnienie formularza jest wyłącznie sygnałem o zainteresowaniu zapisem na zajęcia, po którym należy skontaktować się z managerem szkółki w celu poznania szczegółów.

O przydziale miejsc w naszej szkółce decyduje kolejność zgłoszeń - w przypadku grup "otwartych" - lub umiejętności sportowe dziecka weryfikowane przez trenera na dwóch próbnych treningach - w przypadku grup "zaawansowanych".

Wypełnienie naszego elektronicznego formularza zgłoszeniowego jest jedyną gwarancją* miejsca w naszej szkółce. Zgłoszenia na próbne treningi dokonuje telefonicznie rodzic - zgodnie z wypełnionym zgłoszeniem.
* w zależności od dostępnych miejsc w grupach

KONTAKT:
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Mail: boleslawiec@footballacademy.pl
Tel.: 577 300 488
DO ZOBACZENIA NA TRENINGU!
#LiczySięDobryPoczątek

https://www.facebook.com/faboleslawiec/

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Cztery kulturyDomoExprtWeterynarzMORENAProfi
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.