ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4742, 28 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

23 września 2020r. godz. 08:07, odsłon: 2700, KPP Bolesławiec
Uszkodził dwa auta
Mężczyzna łącznie usłyszał 5 zarzutów.
Bolesławiec - Informacje: Uszkodził dwa auta Areszt dla recydywisty za zniszczenie mienia (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze  z Komisariatu Policji w Kruszynie zatrzymali 35-latka podejrzanego o dokonanie zniszczenia mienia. Do zdarzenia doszło 15 września. Sprawca kolejny raz celowo uszkodził mienie. 

Mężczyzna łącznie usłyszał 5 zarzutów za przestępstwa popełnione od 28 czerwca do 15 września br. na terenie gminy Bolesławiec. Podejrzany odpowie za uszkodzenie dwóch pojazdów i drzwi wejściowych do budynku jednorodzinnego poprzez kopanie, uderzanie oraz rzucanie szklanymi butelkami. Dodatkowo usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz zakłócenia miru domowego. 

35-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego jest dobrze znany mundurowym w związku z jego wcześniejszymi działaniami przestępczymi dotyczącymi również zniszczeń mienia. 

Na wniosek bolesławieckiej prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat więzienia, a w warunkach recydywy nawet do 7,5 roku.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzMORENAProfiCztery kultury
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Fiege - praca !