ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4769, 24 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

19 listopada 2020r. godz. 17:05, odsłon: 1009, KPP Bolesławiec
Włamywacz zatrzymany
Odzyskano skradzione rzeczy: butlę i piecyk gazowy, poroże, wędkę, młotek, wiertarkę i rower
Bolesławiec - Informacje: Włamywacz zatrzymany Skradziony rower (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze z Bolesławca zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego. W wyniku przeszukania mundurowi odzyskali przedmioty skradzione z budynku. Dodatkowo odzyskali mienie pochodzące z innego przestępstwa, rower o wartości 2,5 tysiąca złotych. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bolesławieccy policjanci w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego i odzyskali skradzione rzeczy.

Do przestępstwa doszło na terenie gminy Bolesławiec. Sprawca włamał się do budynku i dokonał kradzieży piecyka i butli gazowej, poroży, wędki oraz narzędzi.

Po analizie sposobu działania sprawcy i zebraniu istotnych w tej sprawie informacji mundurowi wytypowali sprawcę. 31-leni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego został zatrzymany w miejscu zamieszkania, gdzie w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli mienie o wartości ponad 2  tys. złotych pochodzące z kradzieży z włamaniem.

Dodatkowo policjanci odzyskali rower za 2,5 tys. złotych, który został skradziony dzień wcześniej na terenie Bolesławca. Podejrzany twierdził, że rower kupił w okazyjnej cenie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Dodatkowo odpowie jeszcze za paserstwo skradzionego mienia.  

Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzNoclegi KlekusiowoMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy