ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4849, 8 marca 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

20 lutego 2021r. godz. 11:39, odsłon: 1984, Kazimierz Marczewski
Siedem nowych zakażeń, dwie osoby zmarły
W powiecie bolesławieckim wykonano 94 testy, 9 testów pozytywnych.
Bolesławiec - Informacje: Siedem nowych zakażeń, dwie osoby zmarły Punkt poboru próbek (fot. ZOZ Bolesławiec)

Na kwarantannie w powiecie bolesławieckim przebywa 249 osób. Na Dolnym Śląsku 547 nowych zakażeń, zmarło 15 osób. Na kwarantannie przebywa 8373, liczba wykonanych testów 1368, wynik pozytywny 596 osób.

 W Polsce mamy 8 510 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, to wzrost o niemal 2000. przypadków, kiedy odnotowano ich 6 586. Z powodu COVID-19 zmarło 45 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 209 osób.Łącznie 254 osoby zmarło.


Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExprtWeterynarzNoclegi KlekusiowoKlekusiowo
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy