ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4884, 15 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

2 marca 2021r. godz. 08:46, odsłon: 1293, Bolec.Info/Gmina Nowogrodziec
Gmina dołożyła do radiowozu
Burmistrz Robert Relich przekazał kluczyki do nowego auta dla policjantów. Gmina dołożyła 50 tysięcy złotych.
Bolesławiec - Informacje: Gmina dołożyła do radiowozu Przekazanie nowego radiowozu. (fot. Fcaebook burmistrza Roberta Relicha)

W uznaniu za ofiarną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, burmistrz Nowogrodźca symbolicznie przekazał klucze do samochodu dla nowogrodzieckiej policji na ręce inspektora Norberta Kurendy, Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

Zakup radiowozu został dofinansowany z budżetu gminy w ramach działań związanych z przeciwdziałaniem Covid-19 w kwocie 50 tys. zł.

- Bardzo dziękuję Panu Jackowi Jaworskiemu - Komendantowi KPP w Nowogrodźcu, policjantkom i policjantom ciężko pracującym w naszej gminie za ofiarną służbę - mówi gospodarz gminy. - Nasz samorząd darzy zaufaniem nowogrodziecką policję i od wielu lat, na miarę możliwości, systematycznie wspiera ich działania, doposażając jednostkę w ramach programu na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szmaragdowy Tamaryszek   19 marca 2021r. o 21:13

~Szmaragdowy Tamaryszek

Postów:

"Zakup radiowozu został dofinansowany z budżetu gminy w ramach działań związanych z przeciwdziałaniem Covid-19 w kwocie 50 tys. zł."

A co z dziećmi zamkniętymi w domach w związku z bezsensownym i nieudanym zdalnym nauczaniem, którego konsekwencje to brak możliwości spotkania się z kolegami i koleżankami z klasy, wiele godzin spędzanych przed komputerem, poczucie izolacji społecznej i w coraz większym stopniu problemy psychiczne m.in. depresja

„Z uwagi na dezaktualizację dotychczasowych regulacji, zmianę sieci szkół oraz biorąc pod uwagę ograniczenia finansowe z jakim zmaga się samorząd w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem oraz zwalczaniem Covid-19 i mniejszymi wpływami do budżetu Gminy, nie ma możliwości przeznaczenia środków na realizację Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży.” - fragment uzasadnienia projektu uchwały podpisany przez Dyrektora ZOSZ i Burmistrza Nowogrodźca.

Wynika z tego, że lepiej kupić nowy radiowóz, dzięki któremu z pewnością zwalczymy COVID. Dzieciom już nic się nie należy - siedzą zamknięte w domach to niech siedzą.

Mam nadzieję, że Radni się pod tym badziewiem nie podpiszą

http://bip.nowogrodziec.pl/download/attachment/16076/projekty-uchwal-xxxv-sesja-rm.pdf
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Śnieżnobiały Powojnik   20 marca 2021r. o 18:32

~Śnieżnobiały Powojnik

Postów:

Gratuluję
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtawobrunatny Jaskier   21 marca 2021r. o 16:18

~~Żółtawobrunatny Jaskier

Postów:

Jestem zdeklarowanym wrogiem takim "prezentom" One są zobowiązujące. Policja jest państwowa a nie lokalna - samorządowa. Policja ma mieć wolną rękę a nie zakleszczać się takimi podarunkami. Do Państwa należy doposażanie Policji i innych służb państwowych. Takie prezenty stawiają policjantów w bardzo niekomfortowej sytuacji w przypadku zdarzeń prawnych z udziałem funkcjonariuszy samorządowych. jest to złe mimo, że dopuszczone przez prawo. Wpisem tym staje po stronie POLICJANTÓW .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Sinoniebieski Pieris   21 marca 2021r. o 16:27

~~Sinoniebieski Pieris

Postów:

~~Żółtawobrunatny Jaskier napisał(a): Jestem zdeklarowanym wrogiem takim "prezentom" One są zobowiązujące. Policja jest państwowa a nie lokalna - samorządowa. Policja ma mieć wolną rękę a nie zakleszczać się takimi podarunkami. Do Państwa należy doposażanie Policji i innych służb państwowych. Takie prezenty stawiają policjantów w bardzo niekomfortowej sytuacji w przypadku zdarzeń prawnych z udziałem funkcjonariuszy samorządowych. jest to złe mimo, że dopuszczone przez prawo. Wpisem tym staje po stronie POLICJANTÓW .


To nie jest zło , to jawne przekupstwo. Burmiszcz móg dać ze swoich.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnopopielata Robinia   28 marca 2021r. o 22:40

~Ciemnopopielata Robinia

Postów:

Abo s twojich:)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

DomoExprtWeterynarzNoclegi KlekusiowoKlekusiowo
Inne informacje z regionu