ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4890, 21 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy!
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

6 kwietnia 2021r. godz. 15:41, odsłon: 741, KPP Bolesławiec/Bolec.info
Zatrzymano pijanych kierowców
Policjanci podczas świątecznych dni zatrzymali kierowców z sądowym zakazem i nietrzeźwych kierujących
Bolesławiec - Informacje: Zatrzymano pijanych kierowców Kontrola - badanie alkomatem (fot. KPP Bolesławiec)

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu podczas wszystkich dni świątecznych prowadzili różne działania na terenie całego powiatu.

 

W sobotę mundurowi z Nowogrodźca zatrzymali 30-letniego mieszkańca Zgorzelca, wobec którego lwówecki sąd orzekł zakaz prowadzenia pojazdów oraz 35-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który kierował motorowerem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Drogówka na jednej z ulic Bolesławca zatrzymała nietrzeźwego kierującego, który mając 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu usiadł za kierownicę. 

W niedzielę policjanci z Kruszyna zatrzymali 29-letnią mieszkankę powiatu bolesławieckiego z sądowym zakazem kierowania, której 29-letni pasażer okazał się być osobą poszukiwaną w związku z odbyciem kary pozbawienia wolności na okres 4 miesięcy za złamanie sądowego zakazu. Mundurowi z Legnicy, pełniący służbę na terenie powiatu bolesławieckiego, zatrzymali 22-letniego mieszkańca Bolesławca posiadającego sądowych zakaz kierowania i mającego do odbycia karę za posiadanie środków odurzających.

Natomiast bolesławiecka drogówka w niedzielne popołudnie zatrzymała 22-letniego mężczyznę, który mając sądowy zakaz i będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za złamanie sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności a za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pobawienia wolności.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Noclegi KlekusiowoKlekusiowoDomoExprtWeterynarz
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie
reklama Mrowka zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie