ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4910, 11 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony2 maja 2021r. godz. 08:42, odsłon: 735, Zlecony tekst
Siwe włosy: co robić?!
Bez paniki – mamy naturalny sposób na ten problem!
Bolesławiec - Informacje: Siwe włosy: co robić?! Siwe włosy: co robić?! Bez paniki – mamy naturalny sposób na ten problem! (fot. )

Wiemy doskonale, jak przykrym uczuciem jest dojrzeć pierwszy siwy włos na głowie, tym bardziej gdy później pojawiają się one lawinowo. Siwe włosy w młodym wieku są dzisiaj dość powszechnym zjawiskiem, odpowiadają za to na równi geny oraz zła higiena życia. Czy siwienie włosów to powód do paniki i wyrok skazujący na wieczne farbowanie? Niezupełnie, dzisiaj pokażemy wam dlaczego…

Siwe włosy – zrozum, zanim zaczniesz działać

Siwienie włosów jest procesem naturalnym, a nie anomalią. Z czasem w naszych tkankach ilość melaniny odpowiadającej za pigmentację zwyczajnie maleje – to znak starzenia się organizmu. U jednych proces ten jest szybszy, u innych następuje później, wszystko zapisane jest w naszych genach. Oczywiście kiepską dietą, brakiem aktywności fizycznej, stresem lub używkami tylko pomagamy przyspieszyć siwienie włosów. Później następuje kolejna faza: szukamy sposobu jak zatuszować siwe włosy. Naturalnym wyborem są farby do siwych włosów – niedrogi, szybki i łatwo dostępny wariant, ale… krótkotrwały i niszczący włosy. Czy mamy wariant B?

Taki wariantem jest innowacyjny preparat na siwe włosy GR-7 Professional. Formuła ta, opracowana przez polską firmę (gr-7.eu), opiera się na wyciągu z polnych ziół i stanowi nie tyle lek na siwe włosy, co niezwykle efektywną odżywkę. Płyn ten nakłada się bezpośrednio na skórę głowy, gdzie jego zadaniem jest odżywić tamtejsze komórki w składniki niezbędne do produkcji melaniny. Mamy zatem działanie czysto biologiczne – zwiększona ilość melaniny powoduje ponowną pigmentację siwych włosów. Mówiąc prościej – siwe włosy odzyskują swój dawny kolor. Bez farbowania czy kosztownych zabiegów. Prawda, że kuszące?

Fot. Efekty stosowania preparatu na siwe włosy GR-7

Zobacz również jak radzić sobie z siwymi włosami na: Gr-7.eu/aktualnosci/5,siwe-wlosy-w-mlodym-wieku-co-robic-preparat-gr-7

Siwe włosy – dwustopniowa kuracja, by cieszyć się naturalnym kolorem

Siwe włosy u mężczyzn i kobiet w młodym wieku to przyczyna częstych kompleksów i problemów z zaakceptowaniem swojego image. Warto zatem już teraz sięgnąć po preparaty skuteczne i naturalne. W przypadku GR-7 Professional mowa o dwuetapowej kuracji, która posiada swoje plusy i minusy – jest nieco inna. Otóż pierwsza faza to tzw. przywracanie. Musimy odstawić używki, dbać o regularny sen i unikać stresu, ponadto dwukrotnie w ciągu dnia nakładać preparat na siwe włosy, przez pierwsze 7 dni starając się unikać mycia i suszenia głowy. Wszystkie te zabiegi mają sprzyjać produkcji melaniny. Siwienie włosów ustaje, następnie po około tygodniu zauważymy, że siwe włosy stały się złotawe. Średnio po 28 dniach etap przywracania jest zakończony i możemy cieszyć się naturalnym kolorem włosów.

Drugi etap to tzw. podtrzymanie. By na nowo nie pojawiały się siwe włosy musimy utrzymać poziom melaniny w stanie optimum. Płyn na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się wówczas już tylko raz lub dwa razy w tygodniu, najlepiej na noc.

Fot. Kolejne efekty stosowania płynu GR-7

Siwe włosy – postaw na sprawdzony preparat

Jak podaje gr-7.eu: płyn na siwe włosy został przetestowany przez międzynarodową jednostkę badawczą EUROFINS i zyskał status bezpiecznego oraz skutecznego. Nie testowano go na zwierzętach, stwierdzono, że jest neutralny dla środowiska naturalnego, a także że nie wywołuje reakcji ubocznych oraz alergicznych. Wszyscy badani o zróżnicowanej strukturze, grubości i kolorze włosów uzyskali zadowalający efekt odwracania siwienia w mniej niż 30 dni.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


WeterynarzDomoExprt
reklama Zapraszamy
reklama Oferta pracy: Monter wyrobów z tworzyw sztucznych – Rena Polska - Wykroty, Dolnośląskie
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy!