Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
14 czerwca 2010r. godz. 19:59, odsłon: 5544, bolec.info

Czerwone Gitary w Nowogrodźcu

Występ zespołu Czerwone Gitary zakończył dwudniowe obchody Dni Nowogrodźca. Niewielkie miasteczko świętowało 777 rocznicę nadania mu praw miejskich.
Dni Nowogrodźca 2010
Dni Nowogrodźca 2010 (fot. bolec.info)
Dwa dni pełne atrakcji czekały na mieszkańców i sympatyków Nowogrodźca. Pierwszy dzień imprezy (podczas którego można było popić, pojeść i potańczyć) zakończyło party z udziałem prezenterów Muzycznego Radia


Ludzie tłumnie przybyli na rynek w Nowogrodźcu


- Szkoda, że organizatorzy bolesławieckich imprez nie chcą skopiować tego rozwiązania - mówi Marek, mieszkaniec jednej z podbolesławieckich miejscowości. - To prosty i niedrogi sposób na świetną imprezę.

Niedziela była dniem zdecydowanie bogatszym w atrakcje. Pokazy rycerskie, budowa wielkiego garnca czy uroczysta parada to tylko kilka z nich. Nowogrodziec dołączył również do niezwykle ekskluzywnego;) grona miast posiadających swoich patronów. Patronką Nowogrodźca ogłoszona została św. Jadwiga Śląska. Nie wiemy co na to sama zainteresowana (która żyła na przełomie XII i XIIIw.), jednak nie wszyscy mieszkańcy Nowogrodźca są zadowoleni z faktu posiadania patrona.


Na imprezie nie zabrakło Bolecnautów, z największą imprezowiczką na czele:)


Bogaty w atrakcje dzień zakończył koncert zespołu Czerwone Gitary. Przed sceną trudno było znaleźć jakiekolwiek wolne miejsce. Zespół zagrał swoje największe przeboje, które (co stwierdzam z dużym zdziwieniem) doskonale znają wszyscy.
Zespół Czerwone Gitary zagrał swoje największe przeboje
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA SZOK w PSZOK w Bolesławcu!