Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
19 kwietnia 2012r. godz. 15:14, odsłon: 3486, Bolec.Info

ZSE daje szansę na przyszłość!

Czy uczeń może zostać biznesmenem? Jaki kierunek nauczania wybrać by w przyszłości znaleźć zatrudnienie?...czyli I Forum Zawodoznawcze w ZSE za nami.
(fot. Bolec.Info)
18 kwietnia w Teatrze Starym odbyło się I Forum Zawodoznawcze w Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu dla uczniów i specjalistów branży teleinformatycznej. Realizacja przedsięwzięcia odbyła się w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II. Pomysł zorganizowania Forum narodził się z potrzeby promowania nowoczesnych kierunków kształcenia oraz budowania pozytywnych relacji miedzy uczniami a ich przyszłymi pracodawcami a jego celem było nawiązanie współpracy z pracodawcami, którzy bezpośrednio wpłyną na budowanie atrakcyjnej oferty edukacyjnej.

W Forum uczestniczyli przedstawiciele zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich firm i instytucji, jak: WAGO ELWAG - wiodący producen komponentów elektrycznych i elektronicznych z zastosowaniem techniki zacisku sprężynowego, NavSim Polska, Orange, Powiatowy Urząd Pracy, Helion SA - wydawnictwo szkolne i naukowe, Axence Software - firma tworząca najwyższej jakości, innowacyjne oprogramowanie do kompleksowego zarządzania sieciami komputerowym, „Haftina” Michalscy. Patronat organizacyjny objęły firmy: DERSEN - od roku szkolnego 2011/2012 jest partnerem ZSE w Bolesławcu. Firma jest niezależnym operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym usługi transmisji danych i dostępu do sieci Internet. Usługi realizuje w oparciu o własną, szerokopasmową, radiową sieć , telekomunikacyjną, Bank Zachodni WBK - oddział w Bolesławcu oraz Młodzieżowy Dom Kultury, zaś patronem reklamowym została agencja reklamowa el toro. Portal Bolec.Info był patronem medialnym wydarzenia. Honorowy patronat nad Forum objęło Starostwo Powiatowe oraz Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.

Zgromadzeni na sali goście oraz uczniowie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć szereg wykładów, prezentacji oraz pokazów technicznych i eksperymentów z zakresu układu transmisji danych na liniach optycznych. Pod koniec spotkania spośród uczestników wylosowano cenne nagrody oraz wręczono upominki.

(fot. Bolec.Info)
(fot. Bolec.Info)
(fot. Bolec.Info)
Konferencja zorganizowana przez ZSE
Konferencja zorganizowana przez ZSE (fot. Bolec.Info)
Konferencja zorganizowana przez ZSE
Konferencja zorganizowana przez ZSE (fot. Bolec.Info)
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE