Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
27 kwietnia 2012r. godz. 23:44, odsłon: 4352, Bolec.Info

Roman ostro o pośle PO

"To jest żałosne", "kompletny absurd", "działanie na szkodę ponad milionowej społeczności"...czyli prezydent o akcji Roberta Kropiwnickiego.
Piotr Roman
Piotr Roman (fot. bolec.info)
Na ostatniej sesji Rady Miasta Bolesławiec prezydent Piotr Roman poinformował radnych o działaniach posła PO Roberta Kropiwnickiego w sprawie utworzenia połączenia kolejowego Warszawa - Legnica. Nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że Bolesławiec bezpośrednie połączenie ze stolicą utracił i poczyniono wiele kroków w celu jego odzyskania. - Poseł Kropiwnicki po spotkaniu na konwencie, gdzie ja mówiłem o tym, że połączenie z Warszawą zawsze było, zaczął prowadzić akcję w kierunku stworzenia linii Warszawa - Legnica. To jest po prostu dla mnie żałosne. Ten pan chyba zapomina kto go wybrał.

Prezydent pomysł i działania posła Platformy Obywatelskiej uznał za bezsensowne i absurdalne, a nawet działające na szkodę obywateli - Warunki techniczne są takie, że pociąg jeśli już ma wjechać na teren Dolnego Śląska z Warszawy, Krakowa, to powinien kończyć swój bieg w Węglińcu, bo Węgliniec zawsze był jedną z najważniejszych stacji przesiadkowych w Polsce - tłumaczył. - Mogę Państwu pokazać artykuł o akcji pana posła. Kompletny absurd. To jest działanie na szkodę ponad milionowej społeczności tej części województwa dolnośląskiego.

Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Gazeta Bolec.Info
Dwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecie
REKLAMA
REKLAMA New Fashion