ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4461, 21 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecPlota

Bolesławiecka ceramika na Ukrainie?

W związku z pomysłem przenoszenia produkcji ceramiki na Ukrainę powstał społeczny ruch mający na celu obrzydzenie bolesławieckich produktów ceramicznych polskim odbiorcom. Akcję rozpocznie kampania w Poznaniu. Nasze źródła donoszą również, że niektórzy producenci ceramiki nie wybierają sie na Ukrainę przekonując branżę, że Białoruś jest jednak bliżej.
 Zaproponuj swoj BolecPlot Zobacz opinie i skomentuj Wieść gminna niesie, że z nastaniem dynastii karolingów w Zakładach Ceramicznych pracę straci co najmniej sto osób. Zaledwie kilka miesięcy temu firma pozwała do sądu jedną z pracownic, która odeszła z firmy. Zakłady chciały 7500 złotych odszkodowania, sprawę w sądzie przegrały. Ile wydano na proces - nie wiadomo.
 Zaproponuj swoj BolecPlot Zobacz opinie i skomentuj 

Udziały w telewizji na sprzedaż?

Po ostatniej sesji rady miejskiej, na której dyskutowano o lokalnej telewizji pojawiły się informacje jakoby władze Bolesławca rozważały sprzedaż swoich udziałów w tym medium. Powodem takiej decyzji ma być niska jakość programów produktowanych przez telewizję.
 Zaproponuj swoj BolecPlot Zobacz opinie i skomentuj 

Nowe Kino Forum już w styczniu?

Prawdopodobnie już w połowie stycznia 2008 otwarte zostanie wyremontowane Kino Forum. Nie wiadomo jednak, kiedy rozpocznie się drugi etap remontu, ani skąd wziąć na to pieniądze.
 Zaproponuj swoj BolecPlot Zobacz opinie i skomentuj 

Przybylski wojewodą?

Podobno po wygranych przez PO wyborach parlamentarnych starosta bolesławiecki Cezary Przybylski, który osiągnął doskonały wynik, jest typowany na nowego wojewodę dolnośląskiego.
 Zaproponuj swoj BolecPlot Zobacz opinie i skomentuj