Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ewa Gutek: Nie jestem różą w zębach w „POPiSowym” tangu
~Ewa Gutek niezalogowany
22 października 2015r. o 12:48
Ubawił mnie ten wpis, bo nam kandydatom tak po drodze z PO, że wspólnego celu w żaden sposób nie widzę.
Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia wywiadu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On żaden polityk niezalogowany
22 października 2015r. o 13:23
Chodzi o to, że Kukiz żaden polityk i do rządzenia się nie nadaje bo nie ma ani programu ani wyczucia. Długo popierał PO, potem JOW, wypiął się na JOW, później układał się z Korwinem, później z Braunem, wreszcie chwalił lewicę, obiecał poprzeć rząd PiS, a ostatnio w debacie podobał mu się paleologiczny marksista.
Na bank poprze każdego, kto go dopuści do koryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
22 października 2015r. o 14:01
~ napisał(a): Konkretnych banksterów pilnujących interesów zachodnich banków i udających nieumoczonych?
Petru doradzał Balcerowiczowi i Tuskowi. A Polakom stręczył kredyty frankowe.
A teraz wie "jak naprawić Polskę". To po co ją psuł przez długie lata?


Nikogo nie namiawiał, sami wzięli, bo myśleli, że lepiej na tym wyjdą. Poza tym co z tego, że doradzał? Ale nie on podejmował decyzje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2015r. o 22:28
~On żaden polityk napisał(a): ...
Na bank poprze każdego, kto go dopuści do koryta


Nie chodzi o Kukiza , chodzi o Mądrych Ludzi , którzy będą Go otaczać. Kukiz jest symbolem społecznego niezadowolenia z transformacji ustrojowej. Neoliberalna doktryna serwowana przez Popis i resztę z "bandy czworga" zmierzająca do prywatyzacji nawet powietrza , w imię wolnego rynku , to utopia. I w du.pie mam to , że na Uniwersytecie chicagowskim traktują tę doktrynę , jak prawdę objawioną ... profesiury :D. Niechby kto mądrzejszy ode mnie obalił taką logikę :

... w pędzącym do zagłady tłumie szczurów , gryzących się wzajemnie podczas biegu , nie ma miejsca na litość wobec słabszych. A ci , co zagryzali do tej pory , również zostaną zagryzieni przez silniejszych. Nieustająca rywalizacja , zamiast kooperacji. Przetrwa najsilniejszy / najsilniejsza żydowska korporacja ... człowiek się nie liczy , jak mawia profesiur Balcerowicz ( prawdziwe nazwisko Bucholtz ) wyznawca neoliberalnej , żydowskiej doktryny.

Tylko Kukiz , Bracia Lachy :)

Pani Ewo , pomimo szwankującej Pani wiedzy , ma Pani mój głos za " przynależność partyjną " :D Jak już będzie Pani na Wielkiej Górze Głupców , niech Pani oleje Niesioła i resztki z POpaprańców. I niech Pani pogada z Pawłem i Jego otoczeniem o przekręcie pieniądza fiducjarnego . Wszak nie mamy prawa obciążać przyszłych pokoleń długiem naszej egzystencji :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarema niezalogowany
22 października 2015r. o 22:43
Gutek Film i Panna bez dziecka kabaret z was przedni. Codzienny ubaw za darmochę. A tytuł waszego show "Popołudnie Wiedzy i Fantazji"
DZIĘKI KI KI KI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2015r. o 23:03
Spadaj anonimowy cieciu. Albo napisz petycję do Ryżego Olsena , " prezia eurokołchozu " , coby przysłał do kraju nad Wisłą dodatkowe 100 tys. nibysyryjczyków . Po czym nadstaw d.upę i czekaj , może któryś z ciapatych , uczyni Ci ten zaszczyt :D

Qurcze , nie mogę oprzeć się wrażeniu , że młodzieżówki Popisu , są w świetnej formie :D

Jak myślicie ? ... Stefan , Papugo , Skornik , Fobiczny :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 23:24
Jak cham powie do kogoś "spadaj cieciu" to odrazu czuje się lepiej!
Mógłby zresztą iść na całość i zwracać się do adwersarzy "spadaj dziadu" - to tak po prezydencku :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2015r. o 23:58
A co z tą petycją ? :D Cham i prostak pyta. Wypadało by odpowiedzieć arystokracie/arystokratko ... ciężko odróżnić płeć u anonimowych cieciów , tym bardziej rozróżnić arystokrację :D

Nie czuję się lepiej. Jest mi smutno z tego powodu , że jesteśmy niewolnikami na ziemi naszych Przodków. Oni krwią płacili za prawa do własności .

My zadłużamy następne pokolenia Polaków i Polek , głosując na Popis , własności nie mamy ... bo " wasze ulice , nasze kamienice "
My tolerujemy w ramach ograniczonej świadomości rozkradanie dobra Narodowego przez lokalnych kacyków " Układu zamkniętego" , potocznie zwanych oligarchami i tą bandę hien chazarskiej dziczy z eurokołchozu. My tolerujemy " polskie obozy koncentracyjne " , polską ksenofobię i " mowę nienawiści" młodego Szechtera ( ksywa Michnik ). My tolerujemy nasze niewolnictwo.

Czas najwyższy podnieść głowę :) Myślę , że Kukiz , to dobra droga :)

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo