Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ewa Gutek: Nie jestem różą w zębach w „POPiSowym” tangu
~PRÓBUJĄ NAS ZAMILCZEĆ niezalogowany
19 października 2015r. o 0:23


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 października 2015r. o 0:56
~Agata napisał(a): Wkurza mnie to że niektórym nie pasuje Kukiz bo nie ma programu, a ci wszyscy co mieli programy to Wam pasują?
A i Twój idol wyprzedza wszystkich. Nie ma planu wiec zrobi co zechce i nikt mu kłamstwa nie zarzuci. sprytne. żadnej odpowiedzialności po prostu rozpieprzyć wszystko a potem coś się wymyśli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
19 października 2015r. o 8:34
Do ''ja'' A uważasz że ci co mieli plany to nie robili co chcieli? i też ich nikt z tego nie rozliczył. Ale nie ma co dalej pisać, ja mam swojego idola a Ty swojego, wszystko zależy od tego gdzie kto siedzi i przy kim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 9:10
Pannazdzieckiem napisał(a):
Kukiz jest ostatnią deską ratunku dla Polski przed erą globalistów z pod szyldu NWO.


Kukiz jest zaledwie pogubionym błaznem nieprzypadkowo popieranym przez takich "buntowników" jak Kuba "Powiatowy". Gość co 5 minut co innego gada i co 5 minut układa się z innymi ludźmi. Układał się już z Korwinem, Braunem, potem stawiał na lewicę i PSL. A niedawno obiecał poprzeć rząd PiS!
Błazen a nie ostatnia deska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 9:12
A co najważniejsze - w 2010 był w komitecie Komorowskiego i w sztabie PO.
Taki to "buntownik".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nic nie pojmuje niezalogowany
19 października 2015r. o 9:35
~ napisał(a): A co najważniejsze - w 2010 był w komitecie Komorowskiego i w sztabie PO.
Taki to "buntownik".
Był w sztabie Komorowskiego a teraz się zbuntował i został jego przeciwnikiem , pewnie dla ciebie zdrajca a nie "buntownik" . Dla mnie BUNTOWNIK bo nie chce służyć fałszywym panom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 10:43
Ktoś kto dał się nabrać na fałszywe idee i złych panów to raczej naiwniak i frajer.
I na takiego się nie stawia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Artur niezalogowany
20 października 2015r. o 22:08
https://youtu.be/0MZjtlv9Fhk
Spot Ewy Gutek. Moja kandydatka, więc polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego