Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ewa Gutek: Nie jestem różą w zębach w „POPiSowym” tangu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 października 2015r. o 22:23
Polecam Wam , Drodzy Państwo :) zdanie Pana Dariusza Kosiura :

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kolejne-wybory-znow-wedlug-zydowskiego-scenariusza-2015-10

Darek może mieć rację , że Kukiz został wykreowany na nowego Bolka przez pozostałości dawnej UB , ale ja, stara i głupia Panna wciąż mam nadzieję. Szukam Trybuna Ludowego. Polaka z jajami , który w ramach Systemu, będzie chciał walczyć z żydobanksterką.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 7:53
Kukiz jest zaledwie pogubionym błaznem nieprzypadkowo popieranym przez takich "buntowników" jak Kuba "Powiatowy". Gość co 5 minut co innego gada i co 5 minut układa się z innymi ludźmi. Układał się już z Korwinem, Braunem, potem stawiał na lewicę i PSL. A niedawno obiecał poprzeć rząd PiS!
Błazen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
22 października 2015r. o 11:24
~ napisał(a): Kukiz jest zaledwie pogubionym błaznem nieprzypadkowo popieranym przez takich "buntowników" jak Kuba "Powiatowy". Gość co 5 minut co innego gada i co 5 minut układa się z innymi ludźmi. Układał się już z Korwinem, Braunem, potem stawiał na lewicę i PSL. A niedawno obiecał poprzeć rząd PiS!
Błazen.


To masz alternatywę w postaci Nowoczesnej i takich ludzi jak np. Elżbieta Stępień. Czyli konkretnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 11:49
Konkretnych banksterów pilnujących interesów zachodnich banków i udających nieumoczonych?
Petru doradzał Balcerowiczowi i Tuskowi. A Polakom stręczył kredyty frankowe.
A teraz wie "jak naprawić Polskę". To po co ją psuł przez długie lata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WZG niezalogowany
22 października 2015r. o 12:08
Mówicie o włączeniu myślenia a powtarzacie te bzdury jak barany, tworzne przez wasze "autorytety" ktore nigdy nigdzie nie pracował i nic nie osiagneły a oceniaja. Myslicie ze dojada do wladzy to wam sie polepszy. Zobaczycie dobrobyt jak swinia ksiezyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3734
#rutra nieaktywny
22 października 2015r. o 12:10
~Marcin napisał(a):
~ napisał(a): Kukiz jest zaledwie pogubionym błaznem nieprzypadkowo popieranym przez takich "buntowników" jak Kuba "Powiatowy". Gość co 5 minut co innego gada i co 5 minut układa się z innymi ludźmi. Układał się już z Korwinem, Braunem, potem stawiał na lewicę i PSL. A niedawno obiecał poprzeć rząd PiS!
Błazen.


To masz alternatywę w postaci Nowoczesnej i takich ludzi jak np. Elżbieta Stępień. Czyli konkretnych.


to twoja nowoczesna i układy z bankiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa Gutek niezalogowany
22 października 2015r. o 12:11
Zapraszam do obejrzenia wywiadu:
http://daminfo.pl/rozmowy-3/item/11577-obiecuja-a-nie-realizuja
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 12:29
Niestety, sama lista cuchnie - Kukiz całą gębą wspierał PO i Komorowskiego(jeszcze w 2010 był w jego Komitecie!), a teraz na nich psioczy. To po co budował ich POtęgę?
Nawet ja byłam cwańsza i od razu poznałam się na (P)Oszustach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza