Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Feromony. Czy ktoś kiedyś tak podrywał

13938
#alert nieaktywny
9 listopada 2015r. o 8:47
Cześć. Jakiś czas temu natrafiłem na artykuł, w którym było opisane,że pożądanie to nic innego jak zestaw biochemicznych reakcji, które można wywołać miedzy innymi odpowiednim zapachem, światłem, dotykiem. Poza tym w wielu podręcznikach manipulacji pojawia się informacja, że warto jest zastosować odpowiedni zapach.

Tak więc pytanie dla panów oraz do pań jeśli kiedyś stosowały takie zapachy... Jakie feromony konkretnie byście polecili? I czy widzieliście może działąnie w takich zapachach? Co warto jest sobie kupić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 listopada 2015r. o 8:56
największym feromonem na kobiety to kasa, twój status...gdzie mieszkasz itp :D możesz być ogrem ale jak to masz ,problemu nie bedzie :D prawda o której mało kobiet mówi lecz myśli :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 9:11
CNC napisał(a): największym feromonem na kobiety to kasa, twój status...gdzie mieszkasz itp :D możesz być ogrem ale jak to masz ,problemu nie bedzie :D prawda o której mało kobiet mówi lecz myśli :P
W odwrotną strone też tak działa,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
9 listopada 2015r. o 9:26
CNC napisał(a): największym feromonem na kobiety to kasa, twój status...gdzie mieszkasz itp :D możesz być ogrem ale jak to masz ,problemu nie bedzie :D prawda o której mało kobiet mówi lecz myśli :P

Ależ Ty głupoty wypisujesz. Czyli ci wszyscy biedniejsi powinni być samotni a tylko bogacze powinni mieć partnerki i rodziny. Nie ma na to reguły, jest mnóstwo par które mimo tego, że nie są zamożni potrafili zbudować związek i razem się ''dorabiać''. Miłość to jedna z ''rzeczy'', której nie da się kupić, podobnie jak szacunek, wierność itp. Za kasę można kupić tylko chwilową przygodę, a i tu nie ma reguły, bo sprzedają się tak samo NIEKTÓRE kobiety jak i mężczyźni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 listopada 2015r. o 12:14
alert napisał(a): Cześć. Jakiś czas temu natrafiłem na artykuł, w którym było opisane,że pożądanie to nic innego jak zestaw biochemicznych reakcji, które można wywołać miedzy innymi odpowiednim zapachem, światłem, dotykiem. Poza tym w wielu podręcznikach manipulacji pojawia się informacja, że warto jest zastosować odpowiedni zapach.

Tak więc pytanie dla panów oraz do pań jeśli kiedyś stosowały takie zapachy... Jakie feromony konkretnie byście polecili? I czy widzieliście może działąnie w takich zapachach? Co warto jest sobie kupić?

Co do chemii to sami ją "wydzielamy", lepszej nie dostaniesz w żadnym sklepie... :)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ison niezalogowany
10 listopada 2015r. o 7:17
No ja akurat mam trochę inne doświadczenia w temacie. Aby o czymś pisać trzeba sprobować. Niestey ale wiele osób kupuje sobie jakieś tanie podróby na allegro, które nie działają i potem narzeka,ze feromony nie miały żadnego działania. Jeśli chcesz kupić sobie coś porządnego to musisz dopłacić. Powinny zawierać w składzie androsterol oraz androstenon czyli składniki, które odpowiadają za podniecenie. Skuteczne sa na przykład Pheromone essence.Jest to bezzapachowa esencja. Możesz je również zmieszać ze swoimi perfumami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 7:23
Po prostu się umyj i nie kombinuj z feromonami. W dzisiejszych czasach laski same lecą jak pszczoły do miodu :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xtribit niezalogowany
10 listopada 2015r. o 8:14
No chyba żartujesz... Sam tego nie zauwazyłem. Dziewczyny robią się coraz bardziej wybredne oraz zachowują się jak jakieś księżniczki, które trzeba podrywać. Sam się zastanawiałem nad jakimś zapachem .Gdzie konkretnie kupuję te pheromone essence? Są moze w stacjonarnych sklepach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego