Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Feromony. Czy ktoś kiedyś tak podrywał

~ison niezalogowany
10 listopada 2015r. o 8:28
Wpisz sobie Pheromone essence w wyszukiwarkę o wyskoczy Ci cała lista sklepów,w których możesz je znaleźć. Proponuję porównać sobie ceny bo w niekórych są promocje a w niektórych nie .W stacjonarnych nie widziałem ( swoją drogą to nie wiem czemu nie sprzedają takich rzeczy).
Na przykład są tutaj:
http://intymnosc.pl/pheromone-essence-meskie-75ml-p-538.html
Uzywam jedną kropelkę dziennie. Nie mieszkałem z innymi perfumami.Ponoć można ale nie probowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurvinox niezalogowany
10 listopada 2015r. o 10:51
He, he.
Polacy mają dziedziczny niedobór cynku w organizmie. Cynk odpowiada za produkcję testosteronu i spermy.

Cynk znajduje się głównie w skorupiakach i tylko jedząc skorupiaki możemy uzupełniać prawidłowy poziom zdrowej spermy i testosteronu (poczytajcie o Casanowie i ostrygach).

W Polsce jada się kartofle z kotletem i o Casanowach nie ma mowy.

Nie jecie cynku, nie jecie witamin za to jecie chemię.
O naturalnych feromonach nie ma mowy i nic wam to nie da jak nie zmienicie diety.
Do tego dochodzi brom i propaganda miłości serwowana przez władzę i jesteście pipki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
10 listopada 2015r. o 14:31
~kurvinox napisał(a): He, he.
Polacy mają dziedziczny niedobór cynku w organizmie. Cynk odpowiada za produkcję testosteronu i spermy.

Cynk znajduje się głównie w skorupiakach i tylko jedząc skorupiaki możemy uzupełniać prawidłowy poziom zdrowej spermy i testosteronu (poczytajcie o Casanowie i ostrygach).

W Polsce jada się kartofle z kotletem i o Casanowach nie ma mowy.

Nie jecie cynku, nie jecie witamin za to jecie chemię.
O naturalnych feromonach nie ma mowy i nic wam to nie da jak nie zmienicie diety.

Do tego dochodzi brom i propaganda miłości serwowana przez władzę i jesteście pipki :D
:D :D :D :D :D :D :D

Patrząc na twój nick można odnieść wrażenie że dokładnie wiesz o czym mówisz javascript:emoticon(':D')javascript:emoticon(':D')javascript:emoticon(':D')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~n niezalogowany
11 listopada 2015r. o 3:53
Hahaha dajcie spokoj z tymi feromonami. Przeciez wystarczy miec IQ wyzsze od deski klozetowej zeby zauwazyc, ze to zarabianie na niesmialych i niepewnych siebie facetach. Myslisz, ze prysniesz sie jakas woda niby z dodatkiem skladnikow, ktorych nazwy ciezko wymowic i wszystkie Twoje? Co najwyzej zadziala na Tobie efekt placebo "spryskalem sie tym cudem, teraz wyrwe i w koncu zapekluje ogór... oo patrzy sie na mnie!! Poczula feromon!!!Kozak jestem"

Zdradze Ci tajemny sekret na podryw, malo kto na swiecie o nim slyszal. Niektorzy wpadali w depresje, inni w nalogi, tylko nieliczni wytrzymywali jego ciezar. Nie biore za to odpowiedzialnosci. Brzmi on, "Zadbaj o siebie, umyj sie, wyjdz z domu, zauwazysz ladna kobiete - podejdz, powiedz "czesc". Za trudne? Niee, po cos my faceci te jaja mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 6:37
Tak, podrywał. Odradzam. Feromony pozwolą ci zdobyć kobietę na jedną noc. Związku ci nie stworzą. Szkoda czasu i energii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domator38 niezalogowany
30 maja 2016r. o 9:18
Różne są opinie na temat działania tych feromonów. Najlepiej, jeśli sami zgłębicie ten temat i poczytacie o tym chociażby w https://www.mydwoje.pl/port al-randkowy Ja uważam, że na pewno feromony zwiększają pewność siebie i to jest plus z ich używania. Jednak każdy powinien sam na sobie wyczuć ich działanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
30 maja 2016r. o 9:34
ludzie nie wydzielają feromonów - to domena zwierząt, więc jeśli ktoś ci mówi, że dzięki feromonom poderwiesz laskę - to działa na twój mózg i zmienia twój sposób zachowania - ale wcześniej na tobie zarobił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ogier niezalogowany
30 maja 2016r. o 10:52
Jak ktos nie potrafi wyrwać Panny to i feromony mu nie pomogą skoro żwir za paznokciami , smród spod pachy i czuć piwskiem ......i tacy przeważnie wyrywają dzieciom huśtawki , karuzele po parkach i lusterka po parkingach , ale czegoż to ludzie nie wymyślą zeby wyrwać he he he cokolwiek. Teraz takie czasy że trzeba szyby przymykać w samochodzie bo same włażą zwłaszcza rano jak wracają z Imperium .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.