Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 23:07
falco napisał(a):
skorn napisał(a): Ochrzciłeś dzieciaki, raczej nie w domu polewając je wodą z czajnika, tylko poszedłeś do przybytku z plebanami, których tak tu zawzięcie obsmarowujesz. ; )



jeszcze raz -zacytuj mojego posta o ateizmie
ale dodam jeszcze jedno -będzie ci łatwiej ... ;)
zacytuj mojego posta o ''antyklerykalizmie''



za darmo nie ochrzcił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 23:10
~też tylda napisał(a):
~ciekawa napisał(a): Ludzie, po co wy dajecie te koperty księdzu? Pytam poważnie, bo czegoś tu nie rozumię


Dajemy ofiary bo chcemy je dawać. Taka jest nasz ( ofiarodawców) wola i Tobie nic do tego.



Lepiej dać na chore dzieci niż bogatemu z nową furą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 stycznia 2016r. o 23:11
tym gorzej dla niego w świetle tego, co głosi na forum

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 23:12
~ napisał(a):
~Koral napisał(a): I skończy się era PO-paprańców. :D :D


A zacznie era PIS-dolców!! ;(
Zamienił stryjek siekierkę na kijek! ;(


Wszystko ma swój początek i koniec. :D
Pożyjemy zobaczymy.

Lis sam o sobie i swoich kolegach, mówi prawdę :D :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 11:32
~Koral napisał(a):
Lis sam o sobie i swoich kolegach, mówi prawdę :D :D


świetne ;) tak samo mówił o swoich czytelnikach i widzach lemingach że są baranami :) Szczery do bólu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 11:49
~ napisał(a): mała pozerko kto kogo gnębi? czy wierzący zakładają tutaj agresywne szkalujące tematy o pustakach ateistach?

sumienie cie gryzie? usprawiedliwiaj się dalej? apostazja i już będziesz taka szczęśliwa :D


mała to jest Twoja p...
Ja nie założyłam żadnego agresywnego tematu mającego na celu gnębienie kogokolwiek. Ba...żadnego nie założyłam - dołączyłam się do dyskusji. Zaczęliście mnie gnębić bo napisałam że przeczytałam Biblię (dodałam że kilka razy i pod okiem księdza), przestałam wierzyć, chcę dokonać apostazji i nie ochrzciłam dziecka. Nazwaliście mnie idiotką, pozerką i obłudnicą itd. bo pokazuję dziecku tradycje jeszcze z czasów pogańskich a Wam się wydaje że choinka i prezenty są tradycją chrześcijańską więc wytknęłam Wam ten błąd.
Nigdy nie przyczepiłam się żadnego księdza (no chyba że któryś z panów wyzywających mnie tutaj ma święcenia) bo bliżej znam tylko dwóch i ich nie mam się o co czepiać - z resztą nie gadam, ale i tak wyzywacie mnie od antyklerykałów. Przyznałam ze ateistką i poganką nazywam się raczej z przekąsu, bo to nie takie proste. Nigdy nie napisałam że jakiegokolwiek boga o którym pisali ludzie w różnych książkach nie ma - napisałam tylko że w ich nie wierzę i mam takie konstytucyjne prawo a na osoby łamiące to prawo Kodeks Karny przewiduje od kar grzywny do 2 lat pozbawienia wolności.
Na brak argumentów i wyzywanie w końcu napisałam że pewien pan powinien się nauczyć cytować - bo napisał swojego posta wkładając go w mój cytat, co wyglądało jakbym ja napisała te słowa.
Mąż pyta kiedy mnie ukamienujecie lub spalicie na stosie...? :>

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 11:53
misiekELF napisał(a):
mała to jest Twoja p...


Mąż pyta kiedy mnie ukamienujecie lub spalicie na stosie...? :>


W kłamstwach i insynuacjach jesteś niezła.

I ktoś tu pisze o paleniu na stosach?

A ja ci życzę mała pusta pozerko szczęścia po apostazji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 12:03
~ napisał(a):

W kłamstwach i insynuacjach jesteś niezła.

I ktoś tu pisze o paleniu na stosach?

A ja ci życzę mała pusta pozerko szczęścia po apostazji :)


Obrażasz mnie, wyzywasz, pomawiasz i życzysz szczęścia...? To kto tu jest pozerem pełnym obłudy...?

Proszę o przykład mojego kłamstwa. Ponieważ od dziecka nie umiem kłamać chętnie zobaczę dowód że jednak "jestem w tym niezła". To cenna umiejętność w dzisiejszych czasach.

O "spaleniu mnie na stosie" (pewnie nie wiesz co to metafora i ironia, prawda...?) nie piszecie bo o groźbach karalnych to pewnie każdy słyszał...ale aż kipi żeby "przekopać pustaka ateistę" :P

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.