Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 12:08
misiekELF napisał(a): Obrażasz mnie, wyzywasz, pomawiasz i życzysz szczęścia...? To kto tu jest pozerem pełnym obłudy...?


Pustak ateista też ma prawo być szczęśliwy i tego ci życzę. Choć raczej nie wydaje mi się czy jesteś do tego zdolny-na :)

W każdej swojej wypowiedzi kłamiesz oczerniasz i insynuujesz :]





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 12:14
misiekELF napisał(a):
O "spaleniu mnie na stosie" (pewnie nie wiesz co to metafora i ironia, prawda...?) nie piszecie bo o groźbach karalnych to pewnie każdy słyszał...ale aż kipi żeby "przekopać pustaka ateistę" :P


Twoja wypowiedź o "paleniu na stosie" nawet jako przenośnia jest nadużyciem i insynuacją :)

A "przekopanie"? No widzisz jakie sobie obrazki tworzysz? To twoja wyobraźnia nie moja cie "przekopuje" :) Żal mi cie..... apostazja przed tobą i będziesz przecież szczęśliwa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 12:32
''elfiku'' :)

czym Ty się przejmujesz ?
często ci próbujący coś pisać o swojej religii sami nie wiedzą jak mało z nią mają wspólnego...
w czym mi może ''przeszkadzać '' to że nie ''wierzysz''?
czy zabierzesz mi tym odrobinę jakiejkolwiek wiary?
oni się tego boją i tymi pohukiwaniami maskują zarówno swoją złość jak i niewiedzę ...
są bezsilni i to ich chyba boli najbardziej :D

żyj swoim życiem dziewczyno i pisz ...
pisz,pisz ,pisz ... :)

no ''chrześcijanie ''...jazda bo tylko to potraficie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 14:15
~~112 napisał(a): To jest każdego indywidualna sprawa, czy przyjmie , czy nie...- zgaszą światło i jak te szczury będą zaglądać przez szybkę...


a dlaczego mieliby zaglądac jak te szczury przez szybkę,jeżeli nie przyjmują księdza to mają do tego prawo,jeszcze żyjemy w państwie wolnym,demokratycznym i nie ma nikt obowiązku przyjmować nikogo do swojego domu wbrew swojej woli a tym bardziej chować się z tego powodu jak szczur...co za myślenie...może pan/i z pisu? to by mnie nie zdziwiło :-/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 14:51
kajtek68 napisał(a):
~sokół napisał(a): ... w tym roku nie przyjmę go.

I uważasz, że jest to tak BARDZO ISTOTNA INFORMACJA, którą MUSIAŁEŚ podzielić się ze mną oraz pozostałym gronem użytkowników serwisu Bolesławiec dla Ciebie ?


...tak samo istotna jak każda inna na tym forum dotycząca tego tematu,i ciekawa ...tobie się nie podoba bo nie jest zgodna z twoim płytkim,okrojonym swiatopoglądem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 14:51
Uważam tą instytucję za bardzo łupieżczą czerpią łupy z naiwności i słabości ludzkiej.
A kto w Polsce jest najzamożniejszy?
taki nierób jak Proboszcz ma tyle co górnik. zamienicie się ?
A zaraz ktoś powie wysłannik Boga
Po śmierci i tak do piachu.
Ta instytucja jest takie coś jak wojsko za komuny czy milicja ponad prawem.
Ja nie mam na remont, a oni mają, ja pracuje ,a oni głoszą słowo Boże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 14:51
falco napisał(a):





no ''chrześcijanie ''...jazda bo tylko to potraficie :D


Jesteś żałosny hipokryta i twoje słowa nie mają żadnej wartości :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 14:55
~ napisał(a): Pustak ateista też ma prawo być szczęśliwy i tego ci życzę. Choć raczej nie wydaje mi się czy jesteś do tego zdolny-na :)


No widzisz...ponoć to ja pluję jadem a jakoś nikogo od pustaków nie wyzywam. Podaję fakty, argumenty pokazujące że ktoś jest w błędzie. Żaden szczekający na mnie katolik nie odniósł się choćby do informacji dot. polskich tradycji. Gover bąknął tylko o dacie, resztę przemilczał. Tylko powtarzacie ciągle to samo...jak zdarta płyta. Życzeń od kogoś kto nawet mnie nie szanuje nie przyjmuję bo z przyczyn oczywistych nie mogą być szczere.
Hmm...jeszcze nie zauważyłeś jakiej płci jestem :P ?

~ napisał(a): W każdej swojej wypowiedzi kłamiesz oczerniasz i insynuujesz :]

Proszę o konkrety, cytaty, dowody. Jak na razie to Ty oczerniasz twierdząc że jestem pustakiem bo nie wierzę w Jahwe, nie odnosząc się w żaden sposób do mojej wiedzy, umiejętności czy inteligencji.

falco napisał(a): ''elfiku'' :) (...) żyj swoim życiem dziewczyno i pisz ...
pisz,pisz ,pisz ... :)

nie omieszkam ;) za elfika :* - jakie to pieszczotliwe :*

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.