Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Piękna nieznajoma - sklep B... przy Chrobrego

~~ niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 16:08
~~ napisał(a):
falco napisał(a): tak?
to napisz nazwę swojej firmy bo ja właśnie szukam pracy a skoro piszesz że dzielisz się więc może dasz mi szansę zarobić

Potrzebuje ludzi z wyksztalceniem technicznym. Zarejestruje sie i wtedy napisz na priv. Wyksztalcenie (nie liczy sie tak bardzo, jak praktyka w informatyce, glownie programowanie) i umiejetnosci w informatyce.



gościu nie ściemniaj :D
falco zapytał jasno o nazwę firmy więc co tu kręcisz
myślę że faktycznie po prostu jest tak jak już powyżej ktoś zauważył że nie ma co liczyć na odpowiedz z nazwą firmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GREEN POWER niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 2:18
born_in_75 napisał(a): Dziś ok godz.19 byłaś w Biedronce na Chrobrego . Nasze spojrzenia spotkały się kilkukrotnie . Miałaś na sobie ciemne spodnie , bluzkę w kilku kolorach . W ręku trzymałaś kosz wiklinowy . Ja ubrany w dżinsy i szarą bluzę . Nie mogę zapomnieć widoku Twoich pięknych oczu i cudownego uśmiechu . Po wyjściu ze sklepu skierowałaś się w podwórko obok niego . Jeśli mnie pamiętasz to odezwij się :)

Zatrudnij się w tej Biedronce,będziesz miał większe szanse.
Co ja pacze-wysypują jej się pomarańcze z reklamówki na podłogę,ty kucasz żeby pomóc,nagle widzisz:
to ona!
waszym spojrzeniom towarzyszą rumieńce...
-dziękuję, powiedziała cichutko aczkolwiek z gracją
Widzicie się znowu przy kasach.Po niezręcznej ciszy nastąpił przełom:
-chwytasz przy kasie batonika Lyon i zamieniasz się w naładowanego testosteronem lwa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 6:49
zapraszasz ja na zaplecze i tam na sprasowanych kartonach proponujesz jej przystąpienie do programu 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 7:57
Mówisz z własnego doświadczenia? Swoją żonę też poderwałeś w równie prymitywny sposób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 13:03
GREEN POWER,ładnie piszesz,tylko podciągnij sie z ortografii! :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 14:04
wystarczył mój wdzięk i urok osobisty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 14:07
...błagam Was skończcie tą żenującą dyskusję...temat z pozoru normalny sprowadziliście na dno...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GREEN POWER niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 14:42
~~ napisał(a): GREEN POWER,ładnie piszesz,tylko podciągnij sie z ortografii! :D :D :D

20 lat temu mój polonista Adam Werla miał w zwyczaju mówić o mnie-"zdolny ale leń".
Nie wiem w którym miejscu zrobiłem błąd ortograficzny,ja widzę tylko niedociągnięcia interpunkcyjne,ale dzięki za komplement i pozdrawiam :)

A wracając do tematu,to miałem taką sytuację parę lat temu,że jechałem pociągiem w kierunku Wrocławia.Po drodze na małej stacji przysiadła się do mnie piękna nieznajoma.Stykaliśmy się kolanami,co chwilę na siebie zerkaliśmy...
Kiedy wysiadałem w Legnicy odwróciłem się żeby ostatni raz na nią spojrzeć i okazało się że też się odwróciła i odprowadzała mnie wzrokiem.
Chwilę potem pomyślałem o sobie-"ty idioto!"
Może teraz byśmy byli szczęśliwi,mielibyśmy dziecko itd.
Może.
Nie wykluczone też,że oskubałaby mnie jak kurczaka a na dziecko płaciłbym alimenty...
Panowie,nie marnujcie okazji,bo lepiej coś w życiu przeżyć i się sparzyć,niż nie przeżyć nic.Jeśli nie wyjdzie,to przynajmniej pozostaną wspomnienia o których miło będzie pomyśleć ale wstyd będzie opowiadać ;)
:* :* :* ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.