Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Piękna nieznajoma - sklep B... przy Chrobrego

~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 6:39
~~GREEN POWER napisał(a): "Miło powspominać ale wstyd opowiadać"- tak się mówi kiedy sobie przypominamy o figlach ze swoimi byłymi :P

wstydliwe figle nigdy nie moga byc mile.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GREEN POWER niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 11:30
Jasne.Bo bez wstydu to tylko po bożemu...
Widzę że nie łapiesz co autor miał na myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 13:05
~~GREEN POWER napisał(a): Jasne.Bo bez wstydu to tylko po bożemu...
Widzę że nie łapiesz co autor miał na myśli.

Co autor mial na mysli? Napisz, przeciez ty lapiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GREEN POWER niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 15:55
I tak nie zrozumiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 kwietnia 2017r. o 16:55
no co z nazwą tej ''firmy informatycznej''

dwa dni a tu nic....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 kwietnia 2017r. o 17:30
Falco przez siedem lat nie nauczył się tak banalnej czynności jak cytowanie innych na forum a szuka pracy w firmie informatycznej : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 17:42
born_in_75 napisał(a): Dziś ok godz.19 byłaś w Biedronce na Chrobrego . Nasze spojrzenia spotkały się kilkukrotnie . Miałaś na sobie ciemne spodnie , bluzkę w kilku kolorach . W ręku trzymałaś kosz wiklinowy . Ja ubrany w dżinsy i szarą bluzę . Nie mogę zapomnieć widoku Twoich pięknych oczu i cudownego uśmiechu . Po wyjściu ze sklepu skierowałaś się w podwórko obok niego . Jeśli mnie pamiętasz to odezwij się :)


tu Cię rozczaruję, jeśli to osoba o której myślę o ma już rodzinę/dziecko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 17:57
Do GREEN POWER :wszystko teraz jasne,druga możliwość,o darcie japy chodzi.Inaczej pozbawione sensu i logiki zabawy gimbazy.A chodziło o piękną nieznajomą,która stała się dla faceta wyśnioną,ale zaginioną .Ale poczytać można,ku uciesze,zabawa niezdrożna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.