Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przeleć się paralotnią
~Anonim niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 9:37
Skusiłbym się na to losowanie nagród ale boje sie ze wygram ten lot paralotnią. A to bardzo niebezpieczne. Jeszcze chyba 10 lat nie minęło jak się zabił paralotniarz z Łazisk. Wystarczy podmuch wiatru, który zawinie skrzydło i pozamiatane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lukas niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 10:01
ale to lot paralotnią z silnikiem czyli tzw ppg ? dajcie namiar ja bym chetnie polecial juz teraz takim PPG w tandemie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lukas niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 10:13
ale to lot paralotnią z silnikiem czyli tzw ppg ? dajcie namiar ja bym chetnie polecial juz teraz takim PPG w tandemie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 10:45
~~Lukas napisał(a): ale to lot paralotnią z silnikiem czyli tzw ppg ? dajcie namiar ja bym chetnie polecial juz teraz takim PPG w tandemie...

Przy paralotni z silnikiem jest jeszcze niebezpieczniej bo przy klasycznej paralotni ma się spadochron ratunkowy. W razie zawinięcia skrzydła odrzuca się je i ląduje na spadochronie ratunkowym. A na PPG jest się jak ratować? Ten wypadek w Łaziskach to chyba właśnie PPG był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~paralotnia niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 10:58
Proszę nie pisać bzdur. Wypadek śmiertelny w Łaziskach był na MOTOLOTNI. A w system ratunkowy można wyposażyć każdy rodzaj paralotni. Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 11:13
Można wyposażyć. Ale czy się to robi? Czy ta paramotolotnia, na której ma się odbywać lot, ma system ratunkowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~paralotnia niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 11:23
Proszę o to zapytać pilota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 11:42
Nikt nikogo nie zmusza można wygrać LOT i nie lecieć bądź oddać wygraną.
Przelot jest jak najbardziej zabezpieczony. A nie robicie gówno burzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza