Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

13926
qwax_
15 sierpnia 2020r. o 18:59
~~Piernikowa Róża napisał(a): Co planują bolszewicy z PiS z poparciem bolszewików z PO:
https://nczas.com/2020/08/15/totalna-inwigilacja-pierwszy-obligatoryjny-narodowy-spis-ludnosci-i-mieszkan-2021/


Po co ten spis? Myślę, że to przygotowania do wprowadzenia podatku katastralnego.
Chociaż może chodzić o roszczenia 447.
Pożyjemy, zobaczymy.


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
15 sierpnia 2020r. o 19:55
~~Złocistorudy Gajowiec napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Prawda jest taka byłem w opozycji do PiS teraz jestem w opozycji do je....j Opozycji i do PIS .Niech się udławią tą kasą jedni i drudzy .Teraz zostaje tylko nadzieja w Hołowni .


A kiedy będziesz w opozycji do samego siebie i Falco-Horusa?????
Pi....zd...owa..ta Forsycjo????

Jak twoja stara przestanie brać menelom do gęby ;głupi cwelu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Fortegilla niezalogowany
15 sierpnia 2020r. o 20:41
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Złocistorudy Gajowiec napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Prawda jest taka byłem w opozycji do PiS teraz jestem w opozycji do je....j Opozycji i do PIS .Niech się udławią tą kasą jedni i drudzy .Teraz zostaje tylko nadzieja w Hołowni .


A kiedy będziesz w opozycji do samego siebie i Falco-Horusa?????
Pi....zd...owa..ta Forsycjo????

Jak twoja stara przestanie brać menelom do gęby ;głupi cwelu .

Przecież oni z tego żyją i nie przestaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Kosaciec niezalogowany
15 sierpnia 2020r. o 22:35
Oddaliśmy za darmo i bez walki:
suwerenność Amerykanom
a Demokrację kaczyńskiemu

nie wiem co jest gorsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 sierpnia 2020r. o 6:09
skorn napisał(a): Jak zwykle zabawne wpisy janusza. Zero słowa krytyki pod adresem partii, na której kandydata nie tylko głosował, ale jeszcze zbierał podpisy i był z tego dumny. A teraz jak ta hołota głosuje ramię w ramię za podwyżkami to "morda w kubeł". Winni sa jak zwykle ci sami: Konfederacja i Kukiz ; )



śmieszniutki to ty jesteś korniszonku bo jak widzę nadal chcesz tu wszystkich przekonać do swoich ''racji''...

jesteś szybki do kopiowania tylko takich moich wpisów jakie dla ciebie są wygodne ale i to nader często przekłamujesz co zresztą mnie nie dziwi bo taka to jest twoja ''natura''

zarzucasz mi brak krytyki ''opozycji''?

a gdzie to chociaż jeden przypadek krytyki twojego dawnego Kukiza?
gdzie słowo krytyki na wszelkiej maści winnickich czy korwinów ?
gdzie słowo krytyki na ich ''faszyzujące '' zapędy?

tak że ''morda w kubeł '' korniszonku z ta krytyką innych skoro i tobie jest ona obca...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Suchodrzew niezalogowany
16 sierpnia 2020r. o 9:06
Horus napisał(a):
skorn napisał(a): Jak zwykle zabawne wpisy janusza. Zero słowa krytyki pod adresem partii, na której kandydata nie tylko głosował, ale jeszcze zbierał podpisy i był z tego dumny. A teraz jak ta hołota głosuje ramię w ramię za podwyżkami to "morda w kubeł". Winni sa jak zwykle ci sami: Konfederacja i Kukiz ; )



śmieszniutki to ty jesteś korniszonku bo jak widzę nadal chcesz tu wszystkich przekonać do swoich ''racji''...

jesteś szybki do kopiowania tylko takich moich wpisów jakie dla ciebie są wygodne ale i to nader często przekłamujesz co zresztą mnie nie dziwi bo taka to jest twoja ''natura''

zarzucasz mi brak krytyki ''opozycji''?

a gdzie to chociaż jeden przypadek krytyki twojego dawnego Kukiza?
gdzie słowo krytyki na wszelkiej maści winnickich czy korwinów ?
gdzie słowo krytyki na ich ''faszyzujące '' zapędy?

tak że ''morda w kubeł '' korniszonku z ta krytyką innych skoro i tobie jest ona obca...;)

Co nie zmienia faktu, że na temat swoich ' morda w kubeł' Cały falcohorus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 sierpnia 2020r. o 9:27
co nie zmienia też faktu że o swoich -tych których popierasz- nic nie piszesz ...
ze wstydu?
może wtedy i o twoich byśmy popisali i miałbyś szansę popisać się swoją ''obiektywnością''

masz szansę ...suchodrzewie który za chwilę już nim nie będzie...
ze wstydu? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 sierpnia 2020r. o 11:47
Horus napisał(a): co nie zmienia też faktu że o swoich -tych których popierasz- nic nie piszesz ...

Co nie zmienia "faktu", że winna podwyżek dla osłów jest Konfederacja ;)
Bo gdyby cała opozycja zagłosowała przeciw, to ustawa by przepadła.
Ale Konfederacja nie wytłumaczyła tego PO i Lewicy, więc są winni ;)
Tak przynajmniej słyszałem na oko-press ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo