Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szarawobiała Calibrachoa niezalogowany
2 marca 2024r. o 20:25
nie tylko Republika...;D

Coraz głośniej jest dziś w branży filmowej o rosnących zaległościach TVP w wypłatach należności zewnętrznym firmom producenckim i innym podwykonawcom świadczącym różne sługi na rzecz stacji. Wynikają one z pewnością z trwającego już od grudnia powyborczego zamieszania dotyczącego organizacji i finansowania mediów publicznych.

- Rzeczywiście, w tym momencie TVP przechodzi poważną zapaść finansową, która przekłada się bezpośrednio na bieżące rozliczenia z nami i wieloma innymi firmami - potwierdza Michał Kwieciński z firmy Akson Studio współpracującej intensywnie z TVP od lat przy wielu projektach filmowych i serialowych. - Obecnie TVP nie dokonuje bieżących wypłat kwot, które nam się należą z tytułu trwających właśnie produkcji. Zaległości na dzień dzisiejszy sięgają już kilku milionów.

a tu nie ma już jacusia ''ciemnego luda'' i skąd brać ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
3 marca 2024r. o 7:29
Jarosław Kaczyński o swoich politycznych planach . "Nasz obóz polityczny potrzebuje teraz jedności, zdecydowanego przywództwa, szybkiego przejścia do ofensywy. Dlatego zmieniłem swoje polityczne plany. Wcześniej oceniałem, że kierowanie partią do 2025 r. wystarczy"

,, Dziś jasno mówię: zgłoszę swoją kandydaturę na prezesa Prawa i Sprawiedliwości i poproszę o wybór na kolejną kadencję. Oczywiście to delegaci zdecydują, ja uczynię wszystko, by ich przekonać do takiego wyboru ''

TO JEST BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ...WIĘCEJ JARKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
3 marca 2024r. o 12:17
~~8 gwiazdek napisał(a): Jarosław Kaczyński o swoich politycznych planach . "Nasz obóz polityczny potrzebuje teraz jedności, zdecydowanego przywództwa, szybkiego przejścia do ofensywy. Dlatego zmieniłem swoje polityczne plany. Wcześniej oceniałem, że kierowanie partią do 2025 r. wystarczy"

,, Dziś jasno mówię: zgłoszę swoją kandydaturę na prezesa Prawa i Sprawiedliwości i poproszę o wybór na kolejną kadencję. Oczywiście to delegaci zdecydują, ja uczynię wszystko, by ich przekonać do takiego wyboru ''

TO JEST BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ...WIĘCEJ JARKA.



Słuchając tego dziada stwierdzam, że to jest naprawdę dobra wiadomość. Jego ględzenie na kołach gospodyń wiejskich spowodowało, że przegrali i to przegrali w kraju gdzie wśród starszego pokolenia rozumienie rzeczywistości jest na poziomie chłopka roztropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Van niezalogowany
3 marca 2024r. o 13:28
Wiedzieliśmy,że kradną. Wiedzieliśmy, że kłamią. Wiedzieliśmy, że cała TVP jest na usługach PiSu. Nikt chyba nie przypuszczał,że to było aż takie powszechne i ogromne złodziejstwo..
Z Bogiem na ustach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dobra wiadomość niezalogowany
3 marca 2024r. o 14:23
W sondażu dla wp, Onet i TVN na pytanie czy premier Tusk spełni swoje obietnice wyborcze
Tak - 101 procent
Nie - - 1 procent
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Ślazówka niezalogowany
3 marca 2024r. o 17:57
Kaczor powinien być nadal prezesem tej sekty aż do komendy "sztandar wyprowadzić !".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Scewola niezalogowany
3 marca 2024r. o 18:10
ja tez jestem za tym by nadal trwał...
on jak Lenin- wiecznie żywy...;D
popieprzony ''stalinowiec'' ze swoim Antkiem ''szpionem'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
3 marca 2024r. o 22:16
~~Żółtopomarańczowa Scewola napisał(a): ja tez jestem za tym by nadal trwał...
on jak Lenin- wiecznie żywy...;D
popieprzony ''stalinowiec'' ze swoim Antkiem ''szpionem'' ...;D


Pozdrawiam Januszku dobry ci wieczór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego