Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Udzielą schronienia bezdomnym
~~ewa12 niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 15:31
Bezdomny jest bezdomny cały rok, nie tylko w zimie. Latem też potrzebuje wody i koca do spania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 15:40
Interesuje mnie,kto bogaci się kosztem bezdomnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc prawdy niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 13:19
Aby mieć bezdomnego żeby go "dotować" najpierw trzeba go "wyprodukować" . I nie piszę tu o żulach , niebieskich ptakach i alkoholikach bo Ci się dawno sami "wyprodukowali" i śpią gdzieś na działach przez co są trudno"dotowalni" Produkcją bezdomnych w Bolesławcu zajmuje się MZGM .Więc jeśli masz mieszkanie komunalne i np ktoś wyraził "zapotrzebowanie" na Twoje mieszkanie , masz nawet niewielkie zadłużenie lub co gorsza MZGM winien Ci jakieś pieniądze jesteś na celowniku. Po cichu MZGM wyśle do sądu pismo o eksmisję na bruk najlepiej jak akurat nie będzie Ciebie w B-cu wyjedziesz za granicę lub do rodziny , gdziekolwiek .Chodzi o to żebyś przypadkiem się nie dowiedział i nie odwołał w ustawowym terminie.Sąd w sekretariacie przyklepie wyrok zaoczny nawet go nie czytając .Teraz MZGM ma wyrok na Ciebie ale trzyma go cicho w biurku , czeka na odpowiedni moment Twojej nieobecności i wtedy uderza .Do akcji wkracza I.S podający się za komornika sądowego z ładowaczami z MZGM .Pośpiesznie ładują Twój dobytek na ciężarówkę niszcząc go przy okazji ale to nie ma znaczenia ponieważ go i tak nigdy nie odzyskasz a w PCK możesz mieć tylko to co zmieści się w małej szafce .Ale jak to w życiu bywa trafi w końcu kosa na kamień podający się za komornika bo działający będąc zawieszonym I.S został aresztowany
http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/komornik-ukrywal-dokumenty-policja-wywazyla-drzwi,12571782/
I ciąg dalszy nastąpi
Ps. panowie decydenci pragnę was poinformować że gdy by mi spadł nagle na głowie nisko przelatujący nad Bolesławcem samolot nic wam to nie pomoże informacje o waszych praktykach zostały poinformowane odpowiednie władze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 grudnia 2017r. o 16:22
to jest to czego właśnie brakuje na tym portalu ...
konkretnych i fachowych ludzi nie bojących się pisać prawdy o ''władzach '' tego grajdoła
panowie redaktorzy - z takimi ludzmi rozmawiajcie a nie z prezesami czy naczelnikami urzędów ...;)
chyba nie będziecie mi tu próbować wmówić że któryś z nich powie prawdę bo oto ''redaktor bolec info przybył i powiem jak jest ''
prawdy szukajcie u takich ludzi jak ten powyżej a wtedy jestem pewien że będziecie ''numerem jeden'' w regionie :)

pełen szacunek dla piszącego powyżej :)

zbliżają się wybory?
takich ludzi szukajcie wyborcy a nie przyklejonych do stołków stasików,burniaków ,królów ,romanów i innych ''etatowych członków ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 18:43
Abc prawdy...znam to z autopsji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 18:47
Na Mnie MZGM nasłał komornika jak pracowałem za granicą.Twierdzac ze tu nie mieszkam.KIEDYŚ ZA TO ODPOWIEDZĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 grudnia 2017r. o 20:45
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 grudnia 2017r. o 23:11
Aby mieć bezdomnego żeby go "dotować" najpierw trzeba go "wyprodukować" . I nie piszę tu o żulach , niebieskich ptakach i alkoholikach bo Ci się dawno sami "wyprodukowali" i śpią gdzieś na działach przez co są trudno"dotowalni" Produkcją bezdomnych w Bolesławcu zajmuje się MZGM .Więc jeśli masz mieszkanie komunalne i np ktoś wyraził "zapotrzebowanie" na Twoje mieszkanie , masz nawet niewielkie zadłużenie lub co gorsza MZGM winien Ci jakieś pieniądze jesteś na celowniku. Po cichu MZGM wyśle do sądu pismo o eksmisję na bruk najlepiej jak akurat nie będzie Ciebie w B-cu wyjedziesz za granicę lub do rodziny , gdziekolwiek .Chodzi o to żebyś przypadkiem się nie dowiedział i nie odwołał w ustawowym terminie.Sąd w sekretariacie przyklepie wyrok zaoczny nawet go nie czytając .Teraz MZGM ma wyrok na Ciebie ale trzyma go cicho w biurku , czeka na odpowiedni moment Twojej nieobecności i wtedy uderza .Do akcji wkracza I.S podający się za komornika sądowego z ładowaczami z MZGM .Pośpiesznie ładują Twój dobytek na ciężarówkę niszcząc go przy okazji ale to nie ma znaczenia ponieważ go i tak nigdy nie odzyskasz a w PCK możesz mieć tylko to co zmieści się w małej szafce .Ale jak to w życiu bywa trafi w końcu kosa na kamień podający się za komornika bo działający będąc zawieszonym I.S został aresztowany
http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/komornik-ukrywal-dokumenty-policja-wywazyla-drzwi,12571782/
I ciąg dalszy nastąpi
Ps. panowie decydenci pragnę was poinformować że gdy by mi spadł nagle na głowie nisko przelatujący nad Bolesławcem samolot nic wam to nie pomoże informacje o waszych praktykach zostały poinformowane odpowiednie władze

jutro przypomnę ponownie ten tekst ...
warty zapamiętania ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.