Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Udzielą schronienia bezdomnym
~~Abc prawdy niezalogowany
19 grudnia 2017r. o 11:24
Dostałeś zaoczny wyrok eksmisyjny wydawany "taśmowo"przez sąd w Bolesławcu na wniosek Mzgm w Bolesławcu ? Mzgm włamał się do twojego mieszkania .zniszczono Ci dobytek lub w wyniku tego zginęło Ci cokolwiek ? .włamaniem kierował komornik ze Zgorzelca Ireneusz S ? (zwłaszcza w okresie od lutego 2016 r ) lub też inny komornik . Zostałeś potraktowany w Mzgm w Bolesławcu w sposób arogancki lub inny odbiegający od norm .Oraz wszelkie inne sytuacje związane z Mzgm w B-cu w wyniku których czujesz się poszkodowany przez tę instytucję .Opisz swój przypadek napisz do nas .Zajmiemy się Twoją sprawą , najbardziej bulwrsujące przypadki umieścimy w internecie (jeżeli wyrazisz zgodę) , dołączymy informacje o Twoim przypadku do odpowiednich instytucji rządowych ,powalczymy o odszkodowania i ukaranie winnych. Dołącz do nas .Napisz [email protected]

Gdy niesprawiedliwość staje się prawem opór staje się obowiązkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 grudnia 2017r. o 16:38
''Gdy niesprawiedliwość staje się prawem opór staje się obowiązkiem''

świetnie że są tacy jak Ty :)
a odnośnik organizacji poszedł do ''schowka ''


pozdrawiam serdecznie jednocześnie życząc spokojnych Świąt
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc prawdy niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 11:16
Dziękuję Falco za miłe słowa , panu też życzę
Wesołych i spokojnych śwąt . A 2018 r. doprowadzę do tego że decydenci z MZGM ( Miejscowa zorganizowana grupa mafijna) trafią tam gdzie jest ich miejsce i rozwalę popierający ich układ sięgający ratusza bo nie brakuje mi siły , determinacji i argumentów. Przyrzekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kss niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 12:35
abc prawdy powodzenia w wyborach....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2017r. o 15:56
jeśli wystartuje złamię swoje postanowienie i zagłosuję ...
będzie miał mój głos :)

nikt inny ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 16:53
~~Abc prawdy napisał(a): Dziękuję Falco za miłe słowa , panu też życzę
Wesołych i spokojnych śwąt . A 2018 r. doprowadzę do tego że decydenci z MZGM ( Miejscowa zorganizowana grupa mafijna) trafią tam gdzie jest ich miejsce i rozwalę popierający ich układ sięgający ratusza bo nie brakuje mi siły , determinacji i argumentów. Przyrzekam

Powodzenia !!!
Tylko pamiętaj iż , jeszcze są tu na prowincji policjanci prokuratorzy i sędziowie którzy za nic maja PRAWDĘ. Układy !
Powodzenia !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
21 grudnia 2017r. o 8:09
Powodzenia:)

Radosnych świąt i samych sukcesów w nowym roku!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc prawdy niezalogowany
24 grudnia 2017r. o 12:51
Dziękuję wszystkim za e maile (ponad 70 w cztery dni) na adres stowarzyszenia .Pokazują one skalę patologi w MZGM .Zajmiemy się wszystkimi przypadkami .Ponieważ w wielu z nich osoby piszące a także piszące na forum namawiają mnie do startu w wyborach ,odpowiadam że nigdy wcześniej nie brałem takiej opcji pod uwagę , jestem zwykłym mieszkańcem Bolesławca bardzo skrzywdzonym przez MZGM i jak się okazuje nie tylko ja .Pozdrawiam wszystkich i dziękuję . Życzę Wesołych i spokojnych świąt oraz Szczęśliwego nowego roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.