Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Boże Narodzenie" na drogach powiatu
~~Fff niezalogowany
25 grudnia 2017r. o 12:13
Sprawdzają obówie czy jest zimowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 grudnia 2017r. o 13:59
~~Franko napisał(a):
falco napisał(a): bzdura ...
dzisiejsza Policja ... Na gorącym uczynku zatrzymano 1119 kierujących. ''

To jeżeli uważasz tak jak Jerzy, który za czasów komuny miał podwładnych, że nie należy karać, a pouczać bo to przyniesie 100% efekt to może tych nietrzeźwych kierujących też pouczać, a nie karać? Po co zasilać budżet karami finansowymi, które w przypadku nietrzeźwych kierujących są nieproporcjonalnie większe od mandatu za przejście w Wigilię nie po pasach...


chyba troszkę przesadzasz ...
nie uważasz że pijany kierowca jest większym zagrożeniem dla innych niż pieszy nie przechodzący po ''zeberce''?
kto wygrywa w konfrontacji podczas uderzenia?
zresztą czy trzeba być ppijanym ?
znasz ostatni przypadek z okolic Wołomina ?
nie był pijany a trzy kobiety nie żyją ...
nie jestem zwolennikiem karania pijanych za kierownicą karami pieniężnymi a zwolennikiem bezwzględnego ich zamykania w ''pudłach ''
pieszy przechodzący w miejscach niedozwolonych robi to na własne ryzyko bo to że zostanie uderzony przez prawidłowo jadący pojazd wcale nie musi oznaczać że przeżyje ...
jemu to wszystko jedno ale pozostaje jeszcze kwestia kierowcy ...czy mam teraz żałować tego 22-u latka z Citroena?...nie ...



Dopisane 25.12.2017r. o godz. 12:32:

W Kobyłce koło Wołomina (mazowieckie) samochód wjechał na przejściu dla pieszych w ludzi wracających z pasterki. Trzy kobiety zginęły na miejscu.


Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 634, około godziny 1:30. W momencie kiedy ludzie wracali z pasterki w pobliskim kościele. 22-letni kierowca był trzeźwy. Ofiary to dwie kobiety w wieku około 20 lat i jedna około 60.

- Jeden samochód zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Wyprzedził go citroen, który uderzył w grupę pieszych - mówił w TVN24 Jarosław Florczak z komendy stołecznej policji.''



Dopisane 25.12.2017r. o godz. 12:34:

właśnie ...
czas na spacer ...przyśpieszyć ''spalanie '' ;)


Dopisane 25.12.2017r. o godz. 13:59:

Po tragicznym wypadku, do którego doszło na Mazowszu docierają informacje o kolejnym podobnym zdarzeniu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych w Ostrowcu Świętokrzyskim samochód potrącił dwie kobiety. Jedna z nich nie żyje – podaje RMF24.pl.

Około godz. 1 w nocy na ulicy Polnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, dwie kobiety wieku 58 i 75 lat wracały z kościoła i przechodziły na drugą stronę ulicy w oznakowanym miejscu. Wtedy zostały potrącone przez samochód. Ewa Libuda z policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przekazała w rozmowie z RMF FM, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Jedna z poszkodowanych nie żyje, druga z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.


W związku ze sprawą, po około 2,5 godziny został zatrzymany 23-letni mieszkaniec Ostrwoca Świętokrzyskiego. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Śledczy ustalają, czy to on kierował pojazdem



myślisz że na tym koniec?
jestem pewien że nie ...niestety

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie koniec niezalogowany
25 grudnia 2017r. o 22:51
Dwunastolatka i jej babcia kolejnymi ofiarami
Kierowca? Dwudziestolatek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andrzej78 niezalogowany
26 grudnia 2017r. o 5:06
~~Jerzy1977 napisał(a): Nawet za "komuny" moi podwładni Funkcjonariusze MO w Krośnie na Podkarpaciu nie nkładali mandaty na pieszych którzy przechodzili nie prawidłowo po ulicy. A wczoraj kiedy przy Stokrotce na Staroszkolnej zwróciłem się do siedzącej w oznakowanym samochodzie Pani Fukcjonariusz, że nawet za komuny nie łapano to odpowiedziała,że łapią Rakarze a Oni zatrzymują! Wolę żeby nadal nazywano mnie PSEM bo to bardziej pozytywne określenie niż RAKARZ. Życzę tej Pani Funkcjonariusz nagrody za wyniki karania ludzi w Dnia Wigili! A czy w tym Dniu Panie Komendancie Powiatowy Policji nie można było udzielać POUCZEŃ? Pouczenie z punktu prewencji to bardziej skuteczne niż uszczuplanie finansów mieszkańcom naszego Miasta.


Jerzy,nasza PISowska Policja,powstała z kolan ,niezłomna ma do nałożenia określony limit mandatów. I pan komendant powiatowy ma na niego znikomy wpływ.
Pamiętasz jak za tego Tuska ,sztukmistrz Rostowski zaplanował w budżecie z mandatów prawie 2 mld zł .
Myślę że otrzymany mandat od PISowskiej policji mniej boli bo ona jest nasza,narodowa,katolicka i pobożna.
A zdradzieckim mordom mówimy ,,idziemy po was''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jerzy1977 niezalogowany
26 grudnia 2017r. o 5:48
Ja nie zapłaciłem mandatu gdyż zaparkowałem obok ich samochodów swoim i to z trudem, gdyż samochód oznakowany stał jak stał. Ja jak chodzę to przechodzę po pasach. A pasy według mnie są usytuowane bardzo zle. Wybieram się na Sesję jako obywatel tego miasta i będę wnioskował o dodatkowe przejście powyżej stokrotki na ulicy Staroszkolnej. Tak że nie moralizuj iż musiałem doznać. Życzę Tobie i Pani "Rakarz" zdrowego, mądrego i wspaniałego w "ŁAPANIU" takich między innymi jak ja PSÓW. Pies to w odbiorze społecznym najlepszy przyjaciel czlowieka a Rakarz to gorsze określenie niż HYCEL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jorgos niezalogowany
26 grudnia 2017r. o 5:53
Falko a co ma współnego za karanie za nieprawidłowe przejście z wypadkami za jazdę po pijaku. Niech tam działają i zapobiegajątym następstwom jazdy po alkoholu. Ale tam ich nie ma bo łatwiej zrobić wynik na pieszym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofia Katoliczka niezalogowany
26 grudnia 2017r. o 6:03
~~Jerzy1977 napisał(a): Nawet za "komuny" moi podwładni Funkcjonariusze MO w Krośnie na Podkarpaciu nie nkładali mandaty na pieszych którzy przechodzili nie prawidłowo po ulicy. A wczoraj kiedy przy Stokrotce na Staroszkolnej zwróciłem się do siedzącej w oznakowanym samochodzie Pani Fukcjonariusz, że nawet za komuny nie łapano to odpowiedziała,że łapią Rakarze a Oni zatrzymują! Wolę żeby nadal nazywano mnie PSEM bo to bardziej pozytywne określenie niż RAKARZ. Życzę tej Pani Funkcjonariusz nagrody za wyniki karania ludzi w Dnia Wigili! A czy w tym Dniu Panie Komendancie Powiatowy Policji nie można było udzielać POUCZEŃ? Pouczenie z punktu prewencji to bardziej skuteczne niż uszczuplanie finansów mieszkańcom naszego Miasta.


Oj Jerzy ,Jerzy .
Zamiast w Dniu Wigilii przyjąć szybko mandat ,umożliwiając funkcjonariuszce wykonanie planu i szybki powrót do szykowania wigilijnego stołu , Ty wdałeś się w dywagacje jak to było za komuny.
Wiadomo komu wtedy służyła Milicja .
Nasza Policja od 2 lat służy suwerenowi .I mandat dostałeś dla twego dobra ,dzień wigilii jest tu bez znaczenia.
Policja nie jest ,,religijna''. Nigdy nie spotkałam umundurowanego Policjanta podczas uroczystości religijnych .
Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andrzej78 niezalogowany
26 grudnia 2017r. o 6:10
~~Jerzy1977 napisał(a): Ja nie zapłaciłem mandatu gdyż zaparkowałem obok ich samochodów swoim i to z trudem, gdyż samochód oznakowany stał jak stał. Ja jak chodzę to przechodzę po pasach. A pasy według mnie są usytuowane bardzo zle. Wybieram się na Sesję jako obywatel tego miasta i będę wnioskował o dodatkowe przejście powyżej stokrotki na ulicy Staroszkolnej. Tak że nie moralizuj iż musiałem doznać. Życzę Tobie i Pani "Rakarz" zdrowego, mądrego i wspaniałego w "ŁAPANIU" takich między innymi jak ja PSÓW. Pies to w odbiorze społecznym najlepszy przyjaciel czlowieka a Rakarz to gorsze określenie niż HYCEL!

,,nie moralizuj iż musiałem doznać''
Jurek skąd to wziąłeś ? ,jakie DOZNAĆ ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza